Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Zużycie a wydajność
A już myślałem, że tylko mi to przeszkadza :p  Również mnie to bardzo irytuje delikatnie mówiąc. Wyruszając przykładowo z pługiem na kilku hektarowe pole, już po 2 hektarach trzeba z pola zjeżdżać i naprawiać pług, bo prędkość robocza spada o 2 kilometry. System jest przesadzony do granic absurdu. Tak w skrócie mówiąc

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(03-03-2019, 22:24)lodowy wilk napisał(a): A już myślałem, że tylko mi to przeszkadza :p  Również mnie to bardzo irytuje delikatnie mówiąc. Wyruszając przykładowo z pługiem na kilku hektarowe pole, już po 2 hektarach trzeba z pola zjeżdżać i naprawiać pług, bo prędkość robocza spada o 2 kilometry. System jest przesadzony do granic absurdu. Tak w skrócie mówiąc

na szczescie mozna naprawiac bez potrzeby wracania do punktu naprawy. wchodzisz w menu sklepu przechodzisz na wlasny garaz i szukasz tego co chcesz naprawic. nie pamietam przy jakim poziomie zurzycia (w %) pojawia sie opcja napraw i nie trzeba wracac do mechanika. tylko ze drozej jest ale i tak wole w ten sposob niz jezdzic w ta i spowrotem co 5 minut albo przy kazdym polu stawiac naprawe

Odpowiedz
No proszę, nawet nie wiedziałem o tym Smile

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu