Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Krowy
Witam Smile nie wydaje Wam się, że wydajność krów w FS 19 to jakiś żart? Wydałem kupę hajsu na budynki, maszyny i zwierzęta (47 sztuk), przygotowałem bele siana, słomę i kiszonkę z kukurydzy, spędziłem bite 2 godziny na przygotowaniu takiej ilości paszy, żeby nakarmić stado do pełna... I po tym wszystkim ze sprzedaży mleka mam zysk średnio 6 tysięcy na dzień. Nie liczyłem dokładnie ale na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że lepiej wyszedł bym na sprzedaży samej kiszonki w sklepie niż z wyprodukowanego mleka dzięki niej nie mówiąc już o czasie i reszcie...

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Dolicz jeszcze koszt dzienny utrzymania maszyn, zwierząt i budynków. Rentowność krów jest dość niska w tym FSie.

Odpowiedz
Śmiem twierdzić, że jest wgl kompletnie nie opłacalna. Jeżeli za sprzedaż samej kiszonki i bel potrzebnych do nakarmienia 47 krów uzyskał bym więcej pieniędzy niż za sprzedane mleko, które dzięki tej kiszonce i belach zostało by przy użyciu maszyn i ogromnej ilości czasu wyprodukowane to nie rozumiem po jakiego grzyba wgl te krowy hodować? Ekonomia w farmingu wprost zadziwia mnie z każdą kolejną wersją gry co raz bardziej. Zepsułem sobie aby zapis tymi krowami bo poświęciłem mnóstwo pieniędzy i czasu na przebudowę praktycznie całego gospodarstwa pod te zwierzęta. Zawiodłem się mega i moim zdaniem jest to wielki minus, który muszą poprawić

Odpowiedz
A czy sprawdzał ktoś które zwierzęta najbardziej opłaca się hodować ?

Odpowiedz
Sprawdz na YT, widziałem takie poradniki. Tak z głowy to wydaje mi sie, że konie

Odpowiedz
mimo wszystko i tak giants powie ze to nie real a wirtual land wiec po co realnośc?I tutaj przydałby sie jakis mod, który te aspekty by poprawił

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Mam wrażenie, że po ostatnim patchu ceny mleka delikatnie wzrosły a jednocześnie krowy mniej jedzą

Odpowiedz
Może RM i ich Seasons to zmieni.Poczekamy zobaczymy...
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
(02-14-2019, 19:53)AgroMaster napisał(a): Może RM i ich Seasons to zmieni.Poczekamy zobaczymy...

Tylko ciekawe kiedy to bedzie :/
[Obrazek: 779ccba060dc6.png]

Odpowiedz