Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Gospodarka Rollera
Hejka, tutaj Roller, powracam do was po skończonej sesji w nowym Farmingu, kiedy to wreszcie udało mi się zebrać ciekawą mapę i dobre mody na to Big Grin
No to jadziem z przedstawieniem gospy.
Siemandero wszystkim, nazywam się Piotrek, po ukończeniu technikum postanowiłem spróbować swoich sił w rozwinięciu gospodarki, którą rodzice prowadzili wieczorowo (było bo było). Gospodaruje na delikatnie ponad 10ha w dwóch kawałkach (klasa od 2 do 3b).Nie będę wypisywał jaki mam sprzęt, bo to widać, ale mogę tylko powiedzieć, że w dwa lata temu maxxum był wzięty na Młodego Rolnika, a rok temu kombajn udało się wziąć na modernizację. Ktoś się zapyta po co taki duży sprzęt na 10ha, a to już śpieszę z odpowiedzią, staram bardzo dużo działać na usługach, w pierwszym roku kombajn od końcówki czerwca do ostatniego listopada położył blisko 450ha. Dodatkowo posiadam chlewnie, w której hoduję ok 100 świnek. Ktoś się zapyta dlaczego nie posiadam ani prasy, ani rozrzutnika, ani beczkowozu? Nie posiadamy tego sprzętu, ponieważ nie opłaca mi się trzymać takiego sprzętu, a tak to dogadałem się z sąsiadem, że wymiana słoma za naturalny nawóz z dostawą i zabraniem z jego strony. Mi pasuje!
P.S zdjęcia na fb bo trudno o dobry hosting

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu