Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana limitu obornika na mapie
Witam. mam pytanko... jak można zmienić limit obornika/gnojowicy na mod mapce? mianowicie gram na nieoryginalnej mapce i borykam się z problemem zbyt małego limitu na obornik. mam dużo pól i zanim zdążę wszystkie obrobić (uprawić obsiać wykosić) to od sporego czasu obornik jest pełen (100 000). uważam że to zdecydowanie za mało bo to jedynie kilka najmniejszych rozrzutników więc większego się nie opłaca kupować a dodatkowo wystarczy na bardzo mało areału. mam nadzieję że w miarę jasno objaśniłem o co mi chodzi. w razie dalszych objaśnień będę odpowiadał. z góry dzięki i pozdrawiam

Taka tam sobie reklama
Jak dobrze pamiętam to w pliku vehicles tam gdzie masz save jest linijka ,,manurefilllevel' tam musisz zmienić wartość

w scenegraph obornik i w oknie User Attributtes zmień wartość (oczywiście w GE Wink )
[Obrazek: 798_asd.png]

no właśnie nie chodzi mi o to że mam za mało gnoju i chcę sobie go dodać tak łatwo tylko moje ograniczenie płyty gnojowej wynosi 100 000, a chciałbym mieć przykładowo 500 000.

SiwyLs chyba coś w tym rodzaju ale jestem strasznie ciemny w GE i jak byś mógł mi jakoś bardziej szczegółowo wytłumaczyć co po kolei robić to byłbym bardzo wdzięczny Smile

Trochę pogrzebałem ale znalazłem Smile wielkie dzięki SiwyLs Big Grin