Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Mapa
Witam chciałbym pokazać wam mój nowy potężny projekt mapy. Woj, dolnośląskie są to 3 małe wioski oddalone obok siebie o 2km.
Mapa będzie w całosci zapełniona, pola będą realnej wielkości tak jak widać na obrazku. Teren głownie górki/pagórki ale też miejscami plasko. Wiadomo pewnych rzeczy nie da się zrobić
tak jak jest w realu. Planuje 3 duże gospodarstwa 1 w każdej wsi. Już zaczynam powoli coś tworzyć. Niżej kilka screenów. 
Generalnie staram się modelować wszystko co można i jest charakterystyczne Smile 
[Obrazek: Zrzut-ekr_qspwhsr.png]Niżej zdjęcia odwzorowania :p Wiadomo modele robione na 5 minut ale to nie wymagają super wyglądu bo i tak nikt nie zwraca uwagi na detale Smile
[Obrazek: Zrzut-ekr_qspwhsq.png] [Obrazek: Zrzut-ekr_qspwhah.png]
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Oby  nowy  projekt  nie  utkwił  w  martwym  punkcie  bo  zapowiada  sie  świetnie... życze  powodzenia  i  weny Wink

Odpowiedz
Jeśli będzie to robione z należytą starannością, bez głupiego pośpiechu z chęci jak najszybszego wydania, to jest na co liczyć, być może i za dwa lata nawet, ale jest Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(04-13-2019, 09:25)user12 napisał(a): Jeśli będzie to robione z należytą starannością,  bez głupiego pośpiechu z chęci jak najszybszego wydania, to jest na co liczyć, być może i za dwa lata nawet, ale jest Big Grin

Poprzednia mapa była robiona faktycznie na szybko i ogarnięciem nowym tworzeniem map itp. tutaj nie mam zamiaru się z niczym śpieszyć, wszystko starannie odwzorowane ze StreetView :Smile zresztą widać po screenach.
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Super, tylko po raz kolejny błagam MapMakerzy, odwzorowując pola z reala starajcie się mimo to zachować ich orientacje równolegle względem krawędzi mapy bo FS jest niestety ograniczony i strasznie wyglądają uprawy typu kukurydza na skośnych polach Smile

Odpowiedz
Czekam na kolejne ciekawie się zapowiada Big Grin
Pomogłem daj reputację  Big Grin 

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Zaczynam tworzyć pierwsze gospodarstwo, kilka screenów z tego co udało mi się już stworzyć. Jakieś podobieństwo jest, nie mówie że duże bo z nóg nie zwala ale nie ma na co narzekać Smile

[Obrazek: Zrzut-ekr_qspwaqx.png]
[Obrazek: Zrzut-ekr_qspwaqe.png]
[Obrazek: Zrzut-ekr_qspwaqq.png]
[Obrazek: Zrzut-ekr_qspwqph.png]
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
to bardzo dobry pomysł tworzyc mapę z reala ...nie zawsze sie uda ją zrobic na 100% ale i tak wielkie brawo za chęci....za wkład w tę mapę ..życzę powodzeni i jak zwykle bardzo kibicuje efektowi końcowemu...

Odpowiedz
Myśle że gospo będzie wyglądać fajnie :3
[Obrazek: Zrzut-ekr_qspsxxs.png]
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Czekam na mapkę niecierpliwie świetnie to wygląda Big Grin

Swoją drogą dobrze że w tej 19 można sobie postawić gospodarstwo gdzie się chcę.Będzie można się pobawić na małych polach na takiej mapce jak ta. Będę bacznie obserwował temat.Wytrwałości i staranności życzę przy mapie choćby miało to nie wiadomo ile potrwać Big Grin
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz