Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Mapa
Gospo 1 kilka budynków, silos na kiszonkę i bedzię gotowe. Do tego bramy,triggery i różne śmieciowe objekty co by to miało wygląd gospodarstwa
[Obrazek: Zrzut-ekr_qspssep.png]
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
ja jednak stawialbym na coś nowoczesnego na gospodarstwie...ale Ty decydujesz.. ten widok starszych zabudowan trochę sie przejadł

Odpowiedz
Myślę, że to nie tyle kwestia decydowania o typie modeli, co odwzorowania Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Tak trzymaj kolego.Wiadomo mniej więcej pod jaki sprzęt będzie mapa?Ile pól itp...?

Jeżeli kolega chcę nowoczesne zabudowania są jeszcze 2 gospodarstwa możliwe że autor mapy planuje zrobić kolejne gospodarstwo nowsze.Dobrze że ten FS pozwala bardziej tworzyć/modyfikować gospodarstwa (np stawiając obory itp gdzie się chcę).
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
Spokojnie wszystko będzie tutaj mam gospo które jest stare i mam możliwość jako tako odwzorowania go. Będzie też nowoczesne i jeszcze coś się wymyśli. W pierwszym poscie masz zdjęcie z satelity chce odwzorować wielkość pól jak i ich ilość choć wiadomo na krawędziach muszę troche pozmieniać co by nie było żeby to też wyglądało, i pola które są malutkie połączyć w coś średniego. Maszyny wiadomo te z największych raczej żadne kultywatory 3metrowe nie wchodzą w gre Tongue
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Wrzucam kolejne screeny ;p Coś tam poszedłem z mapką nie wiele ale do przodu. Stwierdziłem że dodam na całej mapie kolej i zaczynam tez ją powoli stawiać, kosztem odwzorowania ale nie ma tego co tamto i tak będzie kozak, nie wiem jeszcze co z zakończeniami mapki narazie wygląda to tak i pola które są na samych krawędziach będa nie do kupienia bo głupio nagle zjechać i spaść z mapki chyba że ktoś ma jakiś pomysł

[Obrazek: Zrzut-ekr_qshpwen.png]
[Obrazek: Zrzut-ekr_qshpwew.png]
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
bardzo dobry pomysł ..po patchu najnowszym nie ma problemu z poprawnie działajacą ciuchcią dodawaną z pozycji mod map...a mapa prezentuje sie extra..

Odpowiedz
Jeśli nie wiesz co zrobić na krawędziach to sprawdź mapę do ls17 PGR Bruzda bo gościu świetnie sobie z tym poradził.

Zapraszam na mój kanał YouTube!

Odpowiedz

Przegląda: 2 gości

Menu