Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Jak przemienić coś w modelu w ge ?
Dzień dobry. Mam pytanie. Chciałbym sobie przemienić parę rzeczy z jednego ciągnika do drugiego ( zrobić remont). Próbowałem już coś grzebać np. chciałem zmienić przedni grill to zamiast w tym miejscu co miał być to w grze był pod ciągnikiem. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak robić takie rzeczy ? Będę bardzo wdzięczny Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
by zorbić coś w giants editor trzeba wkleić model. Importuj model do np ursusa np ten grill to potem klikasz zakładkę edit-cut potem znika ci np ten grill. Potem zaznaczasz całą c360 potem znów edit i potem paste i ustawiasz grill i do gry dajesz Smile

Odpowiedz
(04-13-2019, 19:34)szymonowski napisał(a): by zorbić coś w giants editor trzeba wkleić model. Importuj model do np ursusa np ten grill to potem klikasz zakładkę edit-cut potem znika ci np ten grill. Potem zaznaczasz całą c360 potem znów edit i potem paste i ustawiasz grill i do gry dajesz Smile
Dzięki spróbuję  Smile

Odpowiedz
(04-13-2019, 19:34)szymonowski napisał(a): by zorbić coś w giants editor trzeba wkleić model. Importuj model do np ursusa np ten grill to potem klikasz zakładkę edit-cut potem znika ci np ten grill. Potem zaznaczasz całą c360 potem znów edit i potem paste i ustawiasz grill i do gry dajesz Smile

Pogrzebałem trochę i już coraz lepiej ale dzięki za to. Ciągle jest problem z tym że mam kamerę z pod ciągnika po jakiejkolwiek zmianie.

Odpowiedz
Bo używasz do edycji kamery trzecioosobowej ciągnika, toteż w grze jest ona w takim położeniu, w jakim ją zostawiasz w GE. Użyj do edycji innej kamery. Zakładka Create>Camera, potem prawym przyciskiem myszy na ekran GE> Camera, i z listy dostępnych wybierz tę na samym dole.
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(04-15-2019, 12:32)user12 napisał(a): Bo używasz do edycji kamery trzecioosobowej ciągnika, toteż w grze jest ona w takim położeniu, w jakim ją zostawiasz w GE. Użyj do edycji innej kamery. Zakładka Create>Camera, potem prawym przyciskiem myszy na ekran GE> Camera, i z listy dostępnych wybierz tę na samym dole.

Dzięki Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu