Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nowa odsłona gry.
Trochę ostatnio czytałem parę wątków na oficjalnym forum gry, z których wynika, że GIANTS przy opracowywaniu następnej części będzie ściśle współpracował z twórcami najpopularniejszych modów/skryptów do poprzednich części. Nie wiem, na ile to prawdziwe informacje, ale pewnym jest, że ta plotka krąży w całej tamtejszej społeczności. 
Szczególnie śledziłem temat dotyczący sezonów, w którym wielu użytkowników wysypuje swoje wizje na temat rzekomej współpracy RM i GIANTS.
Osobiście, gdybym tylko miał pewność, że nowa część (roboczo FS21 Big Grin ) będzie w podstawie zawierać Seasons, brałbym preorder już teraz.
Z innych nowości, które powinny się według mnie pojawić, mogę wymienić np. możliwość sprawdzenia areału danego pola w każdej chwili, możliwość tworzenia własnych nasion/ używania posiadanego ziarna do siewu, i większą liczbę tekstur gleby ( byłoby super, gdyby po talerzówce i po kultywatorze gleba byłaby inaczej uprawiona), taki mechanizm byłby dobrym zamiennikiem do niezbyt pewnej gleby 3D Big Grin
Polecam poczytać wątki o Sezonach i Courseplayu na oficjalnym forum (to nie reklama Big Grin ), może ktoś napisze jakieś swoje propozycje Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jest czytane regularnie Big Grin U nas aktualnie temat FS i moddingu podupada wyraźnie, zresztą trochę już to trwa. Wielu może nie zdawać sobie sprawy, że jednocześnie gra prawdopodobnie wchodzi w fazę ostrego rozwoju Wink Jest nadzieja na grywalną podstawkę w następnej odsłonie Big Grin
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Co do sezonów to bardzo prawdopodobne skoro jeden z autorów modu jest programistą w Giants. Co do CP to niby już teraz też Giants współpracuje z nimi, ale z tego co pamiętam to w C&C jest jakaś część tych autorów modu więc nie wiem jak oni to pogodzą.

Odpowiedz
Widzę że marzenia już się sypią na następną odsłonę gry Troll
[Obrazek: 6f164a10e5188.png]

Odpowiedz
(04-17-2019, 11:27)kosmiak0 napisał(a): Widzę że marzenia już się sypią na następną odsłonę gry Troll

Marzyć nikt nam nie zabroni  Tongue
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
@kosmiak0 nie tyle marzenia, co raczej swego rodzaju pomysły zmian Big Grin
Ja tak właśnie podejrzewam, podobnie do ciebie konrad, że tym razem dadzą coś naprawdę milowego. To już się wydaje wręcz niemożliwe, by w następnej części nie umieścili tych wcześniej wymienionych skryptów, mając w pamięci to, ile przecieków nt. współpracy GIANTS z ich autorami się już pojawiło... na przykład obecność plików od seasons w głównych archiwach gry Big Grin
Pierwszych domysłów/informacji możemy się pewnie spodziewać gdzieś około przełomu 2019/2020 podejrzewam, póki co można tylko marudzić i proponować Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.