Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Rośliny nie rosną
witam. mam problem z roślinami. otóż nie rosną. ile by czasu nie minęło to zatrzymały się na danej fazie wzrostu i dalej nie rosną. w opcjach szybkość ustawiona jest na normalną. na innym savie nie ma tego problemu. ktoś coś?

log
https://megawrzuta.pl/download/784f11d1b...3b315.html

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
witaj musisz koniecznie w pliku shader_cache wyczyscić jego zawartośc aby byl pusty...jesli błąd nadal bedzie wystepował można podmienic wcześniejszy zapis z folderu savegameBackup i jego zawartosc przeniesć do Twojego seva,,,myslę że pomoże,,,a z logu widać ze mody które mają errrory mogą również powodowac tę kompilację....

Odpowiedz
zrobiłem savegameBackup, ale problem nadal występuje. pliki z folderu shader_cache usunąłem, ale też to nie pomogło.

Odpowiedz
skoro mowisz że bład nadal występuje to save cały jest uszkodzony... czyli nic z tym już nie zrobisz

Odpowiedz
Spróbuj bez załączonego moda GrowthControl, i melduj co się dzieje.
Nie edytowałeś przypadkiem pliku weed_growthState w folderze twojego save?
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(04-21-2019, 14:45)user12 napisał(a): Spróbuj bez załączonego moda GrowthControl, i melduj co się dzieje.

bez tego moda też rośliny nie rosną. ww. pliku nie edytowałem. po odpaleniu save'a beż żadnego moda rośliny jednak rosną. zabieram się za szukanie winowajcy Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(04-22-2019, 15:35)białas napisał(a):
(04-21-2019, 14:45)user12 napisał(a): Spróbuj bez załączonego moda GrowthControl, i melduj co się dzieje.

bez tego moda też rośliny nie rosną. ww. pliku nie edytowałem. po odpaleniu save'a beż żadnego moda rośliny jednak rosną. zabieram się za szukanie winowajcy Big Grin

Hej!
Znalazłeś tego moda jak tak możesz dać mi jego nazwę?

Odpowiedz
Ja miałem tak i problem powodował mod ,, fastForward'' od przyśpieszania czasu, usunąłem go i wszystko było ok , rośliny rosły. Wink

Odpowiedz