Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farma Jankesa
Witam i zapraszam was na nową serię, będzie to singiel z nutką Multi. Sam nie wiem co z tego wyjdzie bo trochę za późno zacząłem grać ale mam nadzieje że was to zaciekawi Smile 

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Film mi się podobał mimo że jest dużo bolusiowa.
Masz fajny głos. Big Grin
A i nie wiem czy ty tak masz, ale jak pokazałes Steyr'a  z przyczepami to miałem tą pierwszą przyczepę i nie wiem dlaczego, ale raz mi się udało nasypać zboże, a raz nie więc tak na zapas ci to już piszę jak by tobie się też nie udawało. ;D

Odpowiedz
Nie powiem. Miło się ogląda, mimo że lubię szybkie filmiki z podkładem Smile !

Odpowiedz
dobry film ale to bol usiowo nie podchodzi mi ;p

Odpowiedz
(04-29-2016, 23:03)_StaryRolnik_ napisał(a): Masz fajny głos. Big Grin
A i nie wiem czy ty tak masz, ale jak pokazałes Steyr'a  z przyczepami to miałem tą pierwszą przyczepę i nie wiem dlaczego, ale raz mi się udało nasypać zboże, a raz nie więc tak na zapas ci to już piszę jak by tobie się też nie udawało. ;D

Właśnie zauważyłem że jest sporo problemów z modami na nowym patchu. Ale dziękuje za poradę, na pewno sprawdzę przyczepy przed nagraniem filmu ze żniw. Pozdrawiam Smile
(04-30-2016, 11:58)Steeb napisał(a): Nie powiem. Miło się ogląda, mimo że lubię szybkie filmiki z podkładem Smile !
Postaram się to ogarnąć tak jak mówiłem, teraz będę robił 2 odcinek który jest dosyć długi, zobaczymy czy program nie będzie miał z tym problemu bo trzeba złożyć dźwięk z obrazem. Pozdrawiam Smile

(04-30-2016, 21:06)lublin14 napisał(a): dobry film ale to bol usiowo nie podchodzi mi ;p

Osobiście wprowadziłbym kilka poprawek do mapy, bardziej rozbudowane gospodarstwa czy też jedno większe (np: te co jest z krowami)
Pozdrawiam Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Witam i zapraszam na nowy odcinek  Smile

Odpowiedz
Zapraszam na kolejny odcinek  Smile

Odpowiedz
Zapraszam na kolejny odcinek Smile
Seria pozostaje, będzie rzadziej ale jednak coś będzie. Pozdrawiam  Smile

Odpowiedz
Całkiem fajnie Smile
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Gramy, gramy. Materiał miał być wydany w ubiegły weekend. Ale trochę się opóźniło. 
Mam nadzieje że wam się spodoba. Jedynie co mnie zasmuciło to fakt trochę takiej pixelozy, wniosek, nagrywanie na większej rozdzielczości. 
Teraz było standardowo by była płynność ale coś pokombinujemy i zobaczymy co z tego będzie.

Pozdrawiam Smile 

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu