Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

FS 19 na dwóch monitorach
Witam, podłączyłem sobie drugi monitor do komputera i chciałem pograć tan w fs 19,
Jedyne ustawienie jakie udało mi się znaleźć to Nividia surround, wszystko niby działa ale środek ekranu jest dokładnie na środku dwóch monitorów czyli na łączeniu i tu moje pytanie czy można ustawić tak aby środek był na pierwszym monitorze a ten drugi (prawy) tylko jego rozszerzeniem. Tzn jeśli mam pierwszy monitor to na tym pierwszym widzę tak jakbym grał na jednym. A na drugim było rozszerzenie tego obrazu w prawo/lewo.
Z góry dzięki za pomoc Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Na dwóch monitorach raczej nie ma sensu taka gra i robi się tak że będziesz mieć środek tak jak masz. Co innego na 3 monitorach wtedy ma to sens, tak mi się wydaje. Zobacz w ustawieniach swojego monitoru czy możesz przesunąc obraz w lewo lub w prawo tzn, w klawiszach co masz na monitorze. i po prostu przesuń to co ma się wyświetlać ale utnie ci pare px z lewej badz prawej
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Nie da się tak zrobić, po podłączeniu 2 monitorów np. FHD jako rozszerzenie obrazu a nie powielenie robi ci się rozdzielczość ‭3840‬x1080 więc środek wypadnie ci na łączeniu monitorów. To co chcesz zrobić to zrobisz z 3 monitorami, wtedy na środkowym masz środek a na bocznych rozciągnięcie w obie strony.

Odpowiedz