Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Gra się nie uruchamia
Witam.
Posiadam kartę graficzną Nvidia GeForce 9600 GT.
Podczas uruchamiania gry wyskakuje błąd:

"Błąd inicjalizacji systemu 3D
Wymagany jest shader model 3.0

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej"

Sterowniki mam najnowsze ze strony producenta karty 

zmiana <renderer>D3D_11</renderer> na <renderer>OpenGL_15</renderer> w pliku Dokumenty>My games>Farming Simulator 2017/game.xml
nie pomaga.

dodawanie pliku d3d9.dll do folderu z grą również nie pomaga.

Gra z platformy steam.

Z tego co się orientuje moja karta obsługuje technologię shader model 4.0 co jest wyższą od wymaganej.

Grę zakupiłem niedawno i nawet nie byłem godzien ją uruchomić Przerażony , chylę czoła i proszę o pomoc  Cry

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Radzę następnym razem przeczytać wymagania gry gdyż twoja karta nie jest już dawno obsługiwana... Ta karta chociaż może i obsługuje SM 4.0 to i tak nie uruchomi gry bo gra działa na DX11 a ta karta obsługiwała max DX10, zmiana na OGL nic ci nie ta bo i tak wersja której chcesz użyć nie jest obsługiwana przez tą kartę (chyba ostatnią jaka obsługiwała to 1.3 a ty chcesz na 1.5 ją uruchomić), tak więc wymień ten eksponat muzealny na komputer spełniający wymagania gry i dopiero kupuj grę...

Odpowiedz
(05-04-2019, 13:46)Ziuta napisał(a): Radzę następnym razem przeczytać wymagania gry gdyż twoja karta nie jest już dawno obsługiwana... Ta karta chociaż może i obsługuje SM 4.0 to i tak nie uruchomi gry bo gra działa na DX11 a ta karta obsługiwała max DX10, zmiana na OGL nic ci nie ta bo i tak wersja której chcesz użyć nie jest obsługiwana przez tą kartę (chyba ostatnią jaka obsługiwała to 1.3 a ty chcesz na 1.5 ją uruchomić), tak więc wymień ten eksponat muzealny na komputer spełniający wymagania gry i dopiero kupuj grę...

Dokładnie miałem to samo Rep+ Poleciał! 

Wymień kartę jak ja to uczyniłem i będzie git bo jak kolega wspomniał wyżej twoja karta jest dokładnie 1 do 1 jak ja taką sama miałem i nic ci nie da zmiana ustawień itp itd gdyż ona nie obsługuje DX 11 gdyż to Eksponat :Smile     do    muzeum

PS: Możesz jeszcze pobrać program DXCPL zmieniający DX10 na DX11 jak ja pokazałem tutaj na filmie https://www.youtube.com/watch?v=EtHf9uhuNj8

Ale i tak ci to nic nie da! Gra się uruchomi tak ładne menu nieprawdaż ?? ale co z tego jak będziesz miał tylko dokładnie tylko 2 FPS Smile

Odpowiedz