Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Farming Simulator 19 czy 17
Witam, nie grałem w tę gre od czasu trzynastki a powody były różne praca, rodzina itd. tak więc było to dawno w Fs 13 podobał mi się mod more realistic, nie wiem jak jest z tym w pozostałych wersjach woogóle nie wiem którą wybrać, grałbym tylko w single player wiec proszę o poradę którą zakupić 19 czy 17

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Najnowszą Troll Ale jeszcze nie ma modu More Realistic ani Seasons mod który dodaje pory roku i inne małe udogodnienia. Za to jest to wszystko w 17, lecz do 19 już pracują nad tymi modami.
Jeżeli nie grałeś w 17 z modem Seasons a z tego co piszesz grałeś w 13 więc polecam grać w 19 bo nie wiesz jeszcze jakie do dobre uczucie grać z seasons mod.
Krótko kupuj 19, zawsze to nowsza, zawsze to nowe mody itp.

Odpowiedz
Dziękuje za poradę , już kupiłem 19 i cięzko mi się połapać w tym ale jednak jest skok z 13 na 19 ale dam radę , jeszcze raz dzięki Smile

Odpowiedz
Byłem w identycznej sytuacji, przeskoczyłem sobie z 13tki na 19tkę. Poprawę grafiki widać znaczną Big Grin Teraz czekamy na w/w mody i zobaczymy ile to nas ominęło Wink
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Pomalutku przyzwyczajam sie do 19 , testowałem różne mapy, nawet fajne są ale jest jeden szczegół co się przyczepię - drogi czy nie mogą być szersze ?

Odpowiedz
tak to prawda autorzy map (niektórych) zapominaja że nie można zapominac iż w tej odsłonie gry doszło dużo sprzetu rodzaju Big i one sie nie mieszczą na ulicach niektórych map...no coż to taki ukłon do twórców aby przeskalowac drogi pod sprzęt w ls19 przy tworzeniu map

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Pograłem już trochę w fs19 jak wcześniej pisałem wskoczyłem na nią z 13 , i moje odczucia są takie hmm 19 ładniejsza grafika mniej błędów i tyle dla mnie 13 z more realisctic wymiata nadal , nie wiem czym producent się kierował ale nie opiniami graczy .

Odpowiedz