Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Saitek Farm Sim Cotroller - rozłącza
Witam wszystkich.

Ma pytanie do was. Posiada ktoś wspomnianą w tytule kierownicę od Saiteka do Farming Simulator? O co się rozchodzi: jakiś czas temu kupiłem ten zestaw, co prawda używany. Działał przez jakieś 3-4 miesiące. Potem nagle kierownica zaczęła szwankować. Objawia się to podczas skręcania kierownicą w lewo, wtedy zostaje zerwane połączenie z komputerem. Reszta przycisków, czy to na kierownicy, czy na panelu, działa bez zarzutu. Oddałem kierownicę do lokalnego serwisu. Facet powiedział, że padł jakiś chip. Dzisiaj odebrałem kierownicę z naprawy z nadzieją, że już wszystko ok a ty klops, problem nadal jest.

Ktoś z was, kto posiada ten sprzęt, miał podobne problemy z nim związane?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Owszem kupiłem jakiś czas temu ową kierownicę wraz z panelem i również miałem i mam z nią problemy. Pierwsza usterka pojawiła się praktycznie na początku użytkowania, skręt w lewo szwankował, po skręceniu na maksa kamera zaczynała wariować i takie tam różne odpały. Oddałem, naprawili i po jakimś czasie pojawił się kolejny problem tym razem na panelu. Drążek od tura zaczął wariować, końcówka od ładowacza w grze cały czas szła do dołu, oddałem ponownie do serwisu żądając odstąpienia od umowy. Stwierdzili, że przetestowali sprzęt i nie znaleźli żadnego problemu. Podłączyłem do kompa i o dziwo problem zniknął. Na jakiś czas Wink teraz znów się pojawił dokładnie taki sam. Nie jestem zadowolony z tego produktu. Słyszałem, że sporo osób ma z tą kierką problemy

Odpowiedz