Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Znaki Drogowe " Polskie "
Witam! MapMakerzy napewno się ucieszą :Smile zaczynam robić " pomalutku " znaki w większości to polskie znaki drogowe :Smile

Oczywiście mam narazie 2 modele i 1 teksture gdyż dziś dopiero wpadłem na ten pomysł ! :Smile
Od razu mówię " Nie wiem czy już jakieś są ale szukałem i nie było nawet do FS17 " Polskich znaków 

Tak jak mówiłem... mam jak na razie 2 modele znaków trójkątnych i 1 teksturkę do znaku zakazu :Smile
Narazie nie mam się czym z wami dzielić gdyż dopiero zacząłem pracę nad tym pomysłem i pracuję w Blenderze :Smile
Jak będę miał więcej wymodelowanych i już Oteksturowanych znaków to zacznę wrzucać zdjęcia :Smile

Pozdrawiam serdecznie LifeFox007 |Smile

Inspirować się będę takimi znakami... Tzw. takie znaki znajdziecie w mojej paczce jak już ją wydam :Smile
[Obrazek: 3_max.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Heh jeden już mam . robie to pomału . bo wiadomo co na szybko to do Du*y xD

Znak Stop jest juz prawie gotowy do exportu Smile

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
[Obrazek: e68c40f1c7361913a81c437f3c2f4c1b_big.jpg?1558128150]

Odpowiedz
no i pewnie.... a polskie znaki na pewno sie przydadzą

Odpowiedz
Jedynie czego mi tutaj jeszcze brakuje to znaków od prędkości 30 40 50 60 70 90
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Własnie tego też zapomniałem Smile znaki prędkości tez będą ale teraz aktualnie robię właśnie te " podstawowe " XD mam już 5 skończonych potem dam foty Smile i dzieki za komentarze Smile

Odpowiedz
Mam nadzieję że to ci się przyda https://drive.google.com/file/d/13s47F6P...sp=sharing (tam masz czcionkę używaną w znakach drogowych i pdf z ich konstrukcjami)
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
@agRush2k dzięki bardzo za pomoc Smile teraz mam małą przerwe gdyż muszę załatwić takie tam swoje sprawy " prywatne xD " ale obiecuję że wydam paczkę w czerwcu jakiegoś 3 czy 5 Smile trzymcie kciuki Smile

Odpowiedz
Fotka Znak Zakazu Smile mam juz wszystkie znaki Zakazów Smile teraz czas na " Nakazów " nie wiem ile mi to zajmie Sad ale w czerwcu na 100% wydam Smile

[Obrazek: 990c0cbaa8b8c021e627ed34f5cfa99c_big.jpg?1558384852]

Odpowiedz
powoli do przodu...nie ma pośpiechu przecież jest jeszcze w perspektywie odsłona ls21

Odpowiedz
@ibrakadabra Dokładnie tak jak mówisz Smile Obecnie mam 4 Nakazów i wszystkie zakazów hehe Smile Pozdrawiam was serdecznie jutro może pojutrze wrzucę sporo fotek Smile

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu