Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Baloty
Simandero, słuchajcie ludziska problem polega na tym, iż nie mogę owinąć balotów trawy w kiszonkę, próbowałem już różnych maszyn do tego przeznaczonych i dalej lipa, wyskakuje napis, że ta bela nie jest obsługiwana i to samo dzieje się z przyczepą samo ładującą czyli autoload. Czy możliwe jest, że bela jest po prostu za duża ? Zauważyłem przy prasie do balotów gdy już jest bela gotowa do wyładowania ona po prostu wystaje z maszyny w górnej części. Help  Huh Nie wiem

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Czy to jest klasycznych rozmiarów balot z gry? I czy próbowałeś na balotach zwiniętych różnymi prasami?
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Czy jest klasycznych rozmiarów tego akurat nie sprawdziłem, czy najlepszym sposobem aby to sprawdzić jest kupić zwyczajnie ze sklepu i porównać z tym z pola ?
Co do różnych pras, tak, sprawdzałem co najmniej 3 rodzajami, i 3 rodzajami owijarek plus prasa z zestawem do owijania w tym oryginalne z gry.

Odpowiedz
Najlepiej w logu wyśledzić, czy każda z pras wczytuje balot z oryginalnej lokalizacji.
Spróbuj jeszcze klasyczną metodę- powtórz ten proces, gdy w grze nie ma żadnego modu.

Odpowiedz
Mniejszy balot ze sklepu, większy z prasy - Sipma

[Obrazek: bc6f648cbd23d74dd36253d85120ac78_orig.jpg]

Odpowiedz
Podaj linka na PW do tej prasy, która zrobiła ten balot po prawej.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu