Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Hodowla Świń
Cześć. Jestem tutaj nowy na forum, ale mam jedną wielką prośbę do was. Mianowicie jak jest kukurydza dla świń, pszenica i jęczmień, Soja słonecznik i rzepak. To chciałbym żeby był obok Jęczmienia i pszenicy owies. Chcę po prostu, żeby istniała możliwość karmienia świń owsem. Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ sam posiadam gospodarstwo i moja trzoda zjada owies. Proszę pomóżcie Sad Od siebie dodam, że tworzyłem mapki do FS 17, tworzę gry. Informatyka to moja pasja. Natomiast nigdy nie potrafiłem robić modów do FS.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
W tej części edycja wszelkich właściwości zwierząt, jak pokarm, produkcja czy spożycie pokarmu jest możliwa w bardzo łatwy sposób. Odpowiadają za to pliki mapy o nazwie husbandryFoodDefiniton.xml oraz husbandryAnimals.xml. Otwórz główny xml mapy, i w nim zobacz, gdzie znajdują się te dwa pliki. Jeśli mapa korzysta z tych plików z poziomu głównych archiw gry, lepiej skopiuj je z jakiejś innej mapy do swojej, i wtedy przypisz ścieżki do nich od nowa (w xml swojej mapy).
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(05-20-2019, 06:57)user12 napisał(a): W tej części edycja wszelkich właściwości zwierząt, jak pokarm, produkcja czy spożycie pokarmu jest możliwa w bardzo łatwy sposób.  Odpowiadają za to pliki mapy o nazwie husbandryFoodDefiniton.xml oraz husbandryAnimals.xml. Otwórz główny xml mapy, i w nim zobacz, gdzie znajdują się te dwa pliki. Jeśli mapa korzysta z tych plików z poziomu głównych archiw gry, lepiej skopiuj je z jakiejś innej mapy do swojej, i wtedy przypisz ścieżki do nich od nowa (w xml swojej mapy).

Dziękuję bardzo!!! Teraz wracam do gry!

Odpowiedz