Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór upraw podczas siania
Witam
Mam problem z wyborem upraw podczas ,a właściwie przed sianiem. Problem się zaczął od momentu wrzucenia mapy B-ousiowo-v7.....
Pooglądałem kilka filmików na YT i spodobała mi się mapka,więc pobrałem i z głupoty wrzuciłem do mods którego obecnie używałem, a nie jak zazwyczaj do nowego....
Otóż chciałem zasiać i tu lipa, wciskam "O" kilkadziesiąt razy żeby pokazała się standardowa ikonka podstawowych upraw, a
podczas przewijania kilka,a nawet kilkanaście razy pojawiają się ikonki tych samych upraw ( ale ikonki wyglądają inaczej )
gdy jednak zdecyduje się zasiać na zmodyfikowanej ikonie gra zaczyna świrować, a nawet czasami wywala do pulpitu....
Widzę że nie tylko ja mam problem z tą " wspaniałą" mapą, ale nie widziałem jeszcze takiego tematu więc postanowiłem zapytać bardziej doświadczonych graczy......
Wywaliłem już ten SYF z mods ale problem pozostał i nie wiem który skrypt odpowiada za dodatkowe uprawy......
Bez żadnych modów jest OK,natomiast po wrzuceniu starych modów problem wraca i jestem niemalże przekonany że któryś
z plików w/w mapy musiałem podmienić tylko nie wiem który......

Taka tam sobie reklama
Pewnie jakiś mod to powoduje.

Wrzuć loga na zippy.

Panowie Log czysty, po za kilkoma,może kilkonastoma warningami, jutro przeinstaluję farminga i zobaczę co będzie się działo.
Mam też problem z tym że w LOGu mam errory map których nie ma w mods,oraz są 2 foldery map ( wypakowanych) które jak wezmę usuń -znikają, a jak odświeżę folder to ponownie są......
Jak po reinstace będę miał problemy to podrzucę LOGa,
Na 100 % któryś ze skryptów to powoduje typu greenFertilizer, MapFruitTrigger,

greenFertilizer, MapFruitTrigger, to raczej nie problem, chociaż przy tej mapie można się wszystkiego spodziewać.
U mnie do tej pory wszystkie mapy co ściągałem działały poprawnie tylko po tej muszę wywalać pomału niektóre mody, które świecą na czerwono.
Co zrobisz? Nic nie zrobisz, a nawet nie pograsz.
A gościu tyle lat w branży siedzi!

Taka tam sobie reklama
Nie stety pretensje mogę mieć sam do siebie, zazwyczaj jak pobieram nową mapę co się rzadko zdarza wrzucam najpierw do sprawdzenia w nowy folder mods, tym razem tego nie zrobiłem.....
Jeśli chodzi o mapę o której mowa wyglądem jest całkiem w porządku, natomiast pod względem chociażby ilości założonych tematów na tym forum w dziale problemów można wywnioskować że ma masę błędów...
Robię reinstal gry i wracam do PGR Perełka 1,1 Wink

dzięki panowie za zainteresowanie tematem i pomoc ale nie chce mi się już nawet kombinować żeby ta mapa działała,
mało tego "DZIĘKI" tej mapie na każdej innej mam teraz problem.....Nie posieje- to nie zbiorę Smile

Temat do zamknięcia [ jeśli o mnie chodzi może nawet do kosza Wink ]

Przegląda: 1 gości

Menu