Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Edycja textur
Witam. :Big Grin mam problem bo nie wiem jak edytować textury w fs 19 :C Czy ktoś mi może pomóc ? 
Z góry dzięki

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Rodzajów tekstur w FS19 występuje kilka, a co za tym idzie- sposoby ich edycji też się różnią.
Ludzie, jak zakładacie tematy, to opisujcie problem dokładnie, a nie liczycie, że z niczego będą wyciągane rozwiązania.
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(05-27-2019, 13:04)user12 napisał(a): Rodzajów tekstur w FS19 występuje kilka, a co za tym idzie- sposoby ich edycji też się różnią.
Ludzie, jak zakładacie tematy, to opisujcie problem dokładnie, a nie liczycie, że z niczego będą wyciągane rozwiązania.

no mi chodzi o to że jak mam np 3512 to jak znaleść tą txt tego ciągnika nie difusse ani normal o to mi chodzi tak jak w fs 17 było dds

Odpowiedz
Tak się składa, że tekstura jako taka jest zawarta właśnie w pliku z częścią "diffuse" Big Grin
No co no, po prostu musisz ten plik w folderze tego moda znaleźć, najlepiej przenieść go poza archiwum WinRARa, o ile będzie w formacie .dds (a raczej będzie), przekonwertować jakimkolwiek programem do bmp albo jpg (np. DXTBmp), wprowadzić swoje poprawki, zapisać ponownie w dds., wrzucić w archiwum moda. Co tu do doradzania? Big Grin

Odpowiedz
(05-27-2019, 13:22)user12 napisał(a): Tak się składa, że tekstura jako taka jest zawarta właśnie w pliku z częścią "diffuse" Big Grin
No co no, po prostu musisz ten plik w folderze tego moda znaleźć, najlepiej przenieść go poza archiwum WinRARa, o ile będzie w formacie .dds (a raczej będzie), przekonwertować jakimkolwiek programem do bmp albo jpg (np. DXTBmp), wprowadzić swoje poprawki, zapisać ponownie w dds., wrzucić w archiwum moda. Co tu do doradzania? Big Grin

to w fs 19 też jest w dds ? XD

(05-27-2019, 13:22)user12 napisał(a): Tak się składa, że tekstura jako taka jest zawarta właśnie w pliku z częścią "diffuse" Big Grin

ogólnie to robię ursus 3512 Smile  tak dla siebie taka podminka :Big Grin sobie txt poprawie ::jak będziesz chciał to może ci podeśle na pw :Big Grin moze i na
wet wydam Big Grin

Odpowiedz
"Może i nawet wydam"- ot dzisiejsze podejście, edytuję, to wydam, a co, kto mi zabroni xD

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(05-27-2019, 13:37)user12 napisał(a): "Może i nawet wydam"- ot dzisiejsze podejście, edytuję, to wydam, a co, kto mi zabroni xD

ale to nie tylko edycja txt...... to podminka modelu nie txt.... Wiem że i tak to nie jest dobre...

Odpowiedz
@szymonowski Trochę nie jasno opisujesz swój problem.
@user12 Ja popieram to podejście jeśli edit nie jest gównem to po co się czepiać

Odpowiedz
no to zacznijcie pisać ze zrozumieniem w konkrecie ...nikt tu nie jest ALFĄ i OMEGĄ aby czytać w waszych myślach i zakładać milion odpowiedzi z myślą że któras trafi w wasze zapotrzebowanie do rozwiązania [email protected]user12 ma dobre intencje bo się udziela chcąc pomóc....mógłby to olać ..._qkohe155 nie rozwiązałeś problemu szymanowskiego w tym wątku...nie udzielaj sie spamem...

Odpowiedz
Skoro nie rozwiązywanie problemu to spam, to to co napisałeś też jest spamem...
Ja napisałem właściwie to samo co ty, czyli że za mało informacji podał.

Odpowiedz