Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Ge Tworzenie Pól
Witam . Przenoszę moją mape z fs 17 i zajmuje sie teraz tworzeniem pól(tych ''uprawianych'' przez NPC) .Na sam początek przeniosłem  pola z mapy oryginalnej , oraz plik mapDE_npcs . Po wejściu do gry są tylko numerki pól we właściwym miejscu , ale pola nie są uprawiane , nie ma na ich konturów . Czy ktoś wie jak to poprawnie dodać kupowanie pól do fs 19 ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Przed założeniem tematu ... wejdż na forum PROBLEMY LS19 tam zawsze coś znajdziesz http://farming-simulator.pl/showthread.php?tid=12817

Odpowiedz
3 dni wcześniej...
: D

Odpowiedz
map DEM odpowiada za ukształtowanie terenu. Co rozumiesz poprzez "przeniosłem pola z mapy oryginalnej" ? Niezbyt to jasne. Chodzi Ci o index "fields", czy o cultivator_density, czy o co? Jaśniej ludzie, jaśniej.
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(05-29-2019, 21:28)user12 napisał(a): map DEM odpowiada za ukształtowanie terenu. Co rozumiesz poprzez "przeniosłem  pola z mapy oryginalnej" ? Niezbyt to jasne. Chodzi Ci o index "fields", czy o cultivator_density, czy o co? Jaśniej ludzie, jaśniej.

Może rzeczywiście napisałem to niezbyt jasno . Chodzi mi nie o landy , tylko o pola w indeksie "fields" , te na których można robić misje

Odpowiedz