Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Produkcje Fatala
Siemka, jestem Patryk, kiedyś daaaawno temu za czasów FSa 15 robiłem jakieś pierdoły głównie dla siebie, a teraz po przerwie, dość sporej wracam do zabawy z GE i AC3d  Big Grin Ogólnie jakoś mi brakowało takiej nizinnej dość płaskiej mapki w polskim stylu do FSa więc...  Zaciera Chciałem się podzielić w wami kawałeczkiem swojej pracy, może podrzucicie jakiś fajny pomysł albo dzięki waszym opiniom inaczej będę mógł spojrzeć na mapkę Tongue  Jak na razie jest prawie gotowe główne gospodarstwo, nastawione na produkcję trzody chlewnej oraz produkcję roślinną  Big Grin
[Obrazek: 58bdmF6.png]
[Obrazek: hpu5aLh.png]
[Obrazek: rByvbwi.png]

Te białe linie to boxy, mierzę sobie mniej więcej odległości nimi, oczywiście zostaną usunięte Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Każdy nowy projekt jest mile widziany...dla dobrego porównania poziomu mapy, polecam Ci zapoznanie sie z mapą do ls19 HOF BERGMAN,,, właśnie ona podniosła poprzeczkę w tworzeniu map do powiedziałbym nawet wysokosci której giants nie przeszkoczył...oczywiscie polski klimat jest inny ale poziom może być większy czego Tobie życze

Odpowiedz
Polecam nie korzystać z placeable w oryginalnej formie, lepiej dla swojej mapy opracuj własne, nawet z użyciem już istniejących modeli, lepiej będzie to wyglądało Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(06-03-2019, 07:35)Ibrakadabra napisał(a): Każdy  nowy  projekt  jest mile  widziany...dla  dobrego  porównania poziomu  mapy, polecam  Ci  zapoznanie  sie  z  mapą  do ls19  HOF BERGMAN,,, właśnie ona  podniosła poprzeczkę  w  tworzeniu  map  do powiedziałbym  nawet  wysokosci której    giants  nie przeszkoczył...oczywiscie  polski klimat  jest  inny  ale  poziom może być większy  czego  Tobie  życze

Powiem tak, jeśli chodzi o produkcję którą podałeś, to masz racje, to przeskakuje giantsa o x razy, jednak ja bym nie porównywał tego dzieła do produkcji giantsa bo jeśli mam być szczery, to żadna mapa pod od 2008 mnie nie zaskoczyła i nie zaciekawiła. Nie wiem kiedy zacząłeś swoją przygodę z FSem, ale ja na przestrzeni lat mogę Ci powiedzieć że największe "wow" zrobiły na mnie 11 i 13, i to nie chodziło o to co giants zrobił, a co zrobiła społeczność Big Grin Jak dla mnie były to złote czasy dla LSa gdzie wychodziło tyle rzeczy że ho ho. Ale nie o tym, tak jak sam powiedziałeś polski klimat jest zupełnie inny, u nas się gospodaruje nawet 1 ar ziemi, bo jest jak ziarenko złota Tongue   Oczywiście każdą krytykę przyjmuję na klatę, po prostu nie mam takich umiejętności żeby zrobić kozak mapę, ale z czasem, może sam giants się mną zainteresuje  Troll

Cytat:user12Polecam nie korzystać z placeable w oryginalnej formie, lepiej dla swojej mapy opracuj własne, nawet z użyciem już istniejących modeli, lepiej będzie to wyglądało  Big Grin

Wiadome, szczerze mówiąc to mógłbym sam przysiąść i wymodelować własną gospodarkę, ale nie wiem czy bym się wyrobił z samymi modelami do Farminga 2021 o ile taki powstanie hehe. Do tego nawet jak miałbym modele, to samo zaprogramowanie ich to dla mnie bajka  Tongue Teraz sam musiałem nadrobić milion rzeczy, żeby cokolwiek zrobić w tym GE. No i teraz musiałbym ogarnąć AO, bo chyba nikt już nie daje modeli bez dodanych cieni, tak samo większość tekstur jest w jednym pliku UV o ile dobrze pamiętam to się nazywa? Żeby pewnie nadrobić takie rzeczy to by mi sporo czasu zajęło, no i to już chyba nie w AC3d  Big Grin

Odpowiedz
wybacz  ale  naprawde  to nie  była  krytyka  Twojej  osoby Big Grin  tylko  jako  autor  swojej  mapy  podaję  szczegóły  których i ja  nie  wziąłem pod  uwagę Przerażony  i  staram  się podpowiedzieć  szczerze  bez  owijania w  bawełne aby  osoba  która  tworzy  coś  miała  na  uwadze  to  i  zrobiła  to jak najlepiej czego  Tobie   szczerze życzę Big Grin ...a  wracając  do   tego  zacząłem  swoją  gre  na  wersji ls09  i pierwsze   modowanie  zacząłem  w  ls11 Przerażony póżniej  KULTOWA  ls13 ..to był  naprawde  wielki skok  w  modingu  szczególnie  polskim...ech  dobre czasy Big Grin  ale  19-stka  ma  potencjał  i myślę że  kolejna  odsłona  ls21   będzie  mile  wspominana  jak  ls13  przynajmniej  mam  taką  nadzieje Nie wiemmiłego  modowania  i  obyś  miał  wene  na  zakonczenie  projektu...pozdrawiam i będę śledził  ten  temat i postępy  z  prac Wink

Odpowiedz
(06-04-2019, 08:49)Ibrakadabra napisał(a): wybacz  ale  naprawde  to nie  była  krytyka  Twojej  osoby Big Grin  

Krytyka mojej pracy, ale to lubię  Big Grin  Jeśli ktoś ocenia Twoją pracę niżej, to masz motywacje żeby robić coś lepiej. Odnośnie LSa 21 to każda edycja zapowiadała się mega fajnie, jednak wydaje mi się, że wszystko stanęło na poziomie 13, mniej więcej graficznie i jeśli chodzi o nowości w grze typu hodowla zwierząt, las czy różnie uprawy. Mi się wydaje, że giants mógłby już za czasów 13 zrobić bardzo dużo, ale wtedy by mieli problemy z nowościami w kolejnych odsłonach, dlatego też nie widzieliśmy np. świń w 13  Big Grin Ale to tylko moje spekulacje. 

Ogólnie to user12 ma racje z tymi oryginalnymi modelami chlewni i myślałem nad wymodelowaniem czegoś ale jakoś nie mam do tego głowy Sad 

A tutaj skup "u Somsiada"  ROTFL  
Trochę z ilością silosów przesadziłem... 
[Obrazek: 0ydPQ3J.jpg]
[Obrazek: tLPQoiQ.png]
[Obrazek: i3asjDR.png]
I jeszcze obecny rozkład i kształt pól 
[Obrazek: 0JV07Lp.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu