Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Rosnąca trawa na mapie. w fs 19.
Witam. Mam problem z trawą na mapie w fs 19. Chciałbym zrobić tak aby trawa nie rosła w określonych miejscach na mapie np. drodze, skupie. Chodzi mi o to czy da się wyłączyć wzrost trawy aby ta nie wyrastała podczas rozgrywki na drodze czy kostce.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Skoro trawa na mapie, na której grasz, wyrasta na kostce bądź drodze, znaczy to, że autor tak zrobił Big Grin Cóż, wzrost trawy jak każdej innej uprawy, definiuje opcja "Wzrost roślin" w ustawieniach gry.
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
czy z poziomu gry próbowałeś ją usunąć za pomocą przybornika do malowania i dodawania trawy?

Odpowiedz
Tak się składa że ja robię to mapkę. Trawę dodałem prze giantsa za pomocą malowania i chodzi o to aby zatrzymać wzrost tej trawy. Bo np. mam zrobioną drużkę i na tej drużce rośnie trawa.

Przesyłam link do screna jak to wygląda: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Chodzi o o to aby tej trawy nie było na drodze

Odpowiedz
dobra tę na drodze możesz wywalić podczas robienia mapy.... zaznacz grass i wtedy usun

Odpowiedz
Niestety nie pomaga. Po przyspieszeniu czasu trawa wyrasta na drodze. Nie jest ona malowana jest czyste podłoże i wyrasta sama z siebie. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
A nie ma tam przypadkiem wytyczonego pola funkcjonującego jako łąka?
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
A jak to sprawdzić? Bo nie wiem.

Odpowiedz
Zobacz czy nie masz w Scenografii takiego folderu 'Fields' jeżeli go masz otwórz powinienieś tam mieć Field01 itd.
Zaznacz sobie ten folder Fields i na pasku zadań GE Scripts -> toggle render fields areas. Powinny pokazać się niebieskie obszary na mapie, podleć w miejsce gdzie takowa trawa rośnie i zobacz czy ten niebieski obszar tego właśnie nie pokrywa. i musisz namierzyć które to polew fields01 itd.
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
Już naprawiłem. Trawę którą namalowałem w giants editorze usunąłem i pomalowałem jeszcze raz i jest ok. Dzięki wielkie za pomoc wszystkim zaangażowanym.

Odpowiedz