Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Różne takie od Budi'ego
Siemka. Z racji tego ze szału nie ma z modami na scenie polskiej do FS19 to wyszedłem z założenia że trzeba samemu sobie czasem cos poprawić i podłubać jak chce sie mieć coś jak należy. Oczywiście z całym szacunkiem do wszystkich tych co wydają, konwertuja i wgl ale wszyscy dobrze wiemy jak wiele czasem mod pozostawia do życzenia. Dlatego też właśnie będe wam tutaj czasem wrzucał fotki swoich drobnych zmian i modyfikacji jakie wprowadziłem w sprzęcie tak aby bardziej cieszył moje oko i sumienie poprawnie działająć i pełniąc swoją funkcje.

Na początek z grubszych zmian zabrałem się za prase bo niestety ale jej animacja to był jakis chaos  Shy

Oczywiście na zdjęciach zobaczycie tylko zmiany wizualne jakie wprowadziłem ale tutaj tez pytanie czy ktoś mógł by mi polecić jakis darmowy i przede wszystkim prosty program do nagrywania?? Bo chciał bym zademonstrować jak prasa radzi sobię z nowymi animacjami i poddać je waszej ocenie.

Zmiany:
-Dodanie przednich obrysówek
-Dodanie kompletu nowych odblasków przód/boki/tył
-Dodanie trójkąta (myślę czy nie zrobić konfiguracji z wyborem)
-Naklejki
-Przeskalowane i odpowiednio ustawione elementy nagarniacza
-Poprawione od podstaw animacje nagarniacza/rozkładania prasy
-Dodano animacje koła "wom"
-Dodano kabel od elektryki

No i to chyba narazie tyle z prasy

Walcze aktualnie z rozrzutnikiem jednoosiowym żeby miał jakieś ręce i nogi Big Grin

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Ładnie się prezentuje, chętnie zobaczę jak to chodzi na filmie! Smile

Odpowiedz
OBS, w pełni darmowy, prosty, szybki Big Grin
Ale to cięgno w C360 to zmień, boli oczy xD
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Hehe wiem wiem przymieżam się do niego ale jakos ciągle zapominam Big Grin

Tutaj foty odświeżonego troche rozrzutnika. Zostało jakąś sensowną podpore zrobić i może konfiguracfje jakieś Big Grin
No i chyba ciemniejszy kolor zrobie.

Odpowiedz
Bardzo fajnie by wyglądał taki ciemniejszy Big Grin
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu