Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Karmienie
Witam, czy istnieje może jakiś mod, albo sposób, żeby zwiększyć pojemność paszowozu. Bardzo dużo czasu zajmuje mi nakarmienie do końca krów, a mam tylko ok. 100 na razie.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(06-14-2019, 17:36)MrKlapkart napisał(a): Witam, czy istnieje może jakiś mod, albo sposób, żeby zwiększyć pojemność paszowozu. Bardzo dużo czasu zajmuje mi nakarmienie do końca krów, a mam tylko ok. 100 na razie.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Ten paszowóz ma błędów w luj. Nie polecam go.
Pomogłem, daj repkę.

Odpowiedz
Po prostu otwórz xml paszowozu i zmień wartość "capacity", żadna filozofia Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
(06-14-2019, 17:36)MrKlapkart napisał(a): Witam, czy istnieje może jakiś mod, albo sposób, żeby zwiększyć pojemność paszowozu. Bardzo dużo czasu zajmuje mi nakarmienie do końca krów, a mam tylko ok. 100 na razie.

1. szybko usuń ten paszowóz i uciekaj!
2. w plikach zmień capacity itp Smile

Odpowiedz