Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Modyfikacja terenu
Witam, jest może gdzieś skrypt, który umożliwia modyfikacje terenu przy samej drodze i ogólnie przy ziemi, która nie należy do mnie? bo chcę zmienić teren przy samej drodze ale wyskakuje komunikat "Nie posiadasz tej ziemi" a kupić jej nie mogę bo nie ma takiej możliwości. Z góry dziękuje za pomoc Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
no raczej nie spotkałem sie z podobnym scryptem...jeśli jest to mapa z modów, teren można przed rozgrywką edytowac za pomoca giants editora ,zapisac i rozpoczac nowy save...jednak należy pamietac ze oryginalnych map z folderu gry nie da sie edytowac w giants editorze,

Odpowiedz
(06-19-2019, 10:22)Ibrakadabra napisał(a): no  raczej  nie  spotkałem  sie  z  podobnym  scryptem...jeśli  jest  to mapa  z  modów, teren  można  przed  rozgrywką  edytowac  za  pomoca  giants  editora ,zapisac  i  rozpoczac  nowy save...jednak należy pamietac  ze  oryginalnych  map  z  folderu  gry nie  da  sie  edytowac  w  giants  editorze,

Ok dzięki za odpowiedź ;Winkszkoda, że nie można kupić całego terenu no ale nie można mieć wszystkiego Wink

Odpowiedz
spróbuj zedytować przez GE

Odpowiedz