Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Fikcyjny Rudziniec
A tez pokaze nad czym pracuje.

Pewnego dnia poprosil mnie moj syn o zrobienie mapy dla niego, mialem zrobic pare domkow i pol tak do zabawy a wyszlo takie cos. 

Mapa robiona na podobieństwo jednej  wioski na Śląsku. Nazwa Fikcyjny Rudziniec dlatego że nie robię swoich modeli żeby dokładnie odwzorowac miejscowość bo prostu nie mam czasu (praca rodzina) jest to moja pierwsza mapa. Oczywiście jeszcze nie skończona. Pozdrawiam i miłego dnia ??

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. 

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. <---10.07

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
jak na pierwszą mapę wygląda to dobrze , lecz ja wyciągnął bym budynki z innych polskich map i dodał je zamiast tych standardowych

Odpowiedz
Obory i stajnia sa z paczki HotHofpack.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.   <--->  Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu