Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Dźwięki kombajnów
Witam, czy jest możliwość ustawienia dźwięków kombajnu tak, by nie spadał na obrotach, kiedy wjedzie w zboże? Wiem, że w fs 17 była taka wartość w xml bodajże "pitchsound" czy jakoś tak, ale w xml z fs 19 nie mogę czegoś takiego znaleźć. Z góry dzięki za pomoc [Obrazek: smile.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Ogólnie w tej wersji FS nie widzę w xml nic, co mogłoby wskazywać na wartość odpowiadającą na poziom głośności...
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
przeanalizuj dobrze tego xml-a zanim będziesz mógł pisac głupoty konrad9991 ...xml jest teraz bardziej rozbudowany i zawarty w plikach gry raczej osobom które nie mają pojecia nie polecałbym tego robic...od początku ls-a19 edytowałem sobie w tym własnie xml-u głosy traktorów...te które odpowiadają za kombajny również tam sie znajduja...

Odpowiedz
Ibra już tak nie najeżdżaj, nie ma powodów Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Tak  rzeczywiści  sorki Wink Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.  musisz  wejsc  w  plik zainstalowanej  gry.. ppm na  ikone gry  skrótu  na  pulpicie  otwórz lokalizację pliku ,data ,sounds ,soundTemplates  ten plik  odpowiada   za głosy  maszyn traktorów  kombajnów  w  grze ...mody  mogą miec swoje  pliki  sonds  ...zrób  sobie  kopie     na  wypadek gdybyś  chciał  wrócić  do  ustawien  orginału  lub gdybyś dalej  chciał  cos edytowac lub  poszłoby nie  tak masz  oryginalny  plik...otwórz  go  na  pulpicie  notatnikiem  i  wyszukaj  ściezki  <!-- HARVESTER TOOLS BIZON -->   tam  jest  ten  wpis  poniżej  który  Ciebie interesuje... pozdrawiam  i  sorki  za   wyżej  napisany  post Przerażony
oczywiście po zmianie zastąp edytowany plik tym w wyżej wymienionym folderze...

Odpowiedz
Ok, dzięki wielkie za pomoc Smile jak wejdę na kompa to sobie sprawdzę i dam znać, czy ogarnąłem Smile kiedyś sie nie bałem grzebać w xml'ach to i myślę, że ogarnę Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Hah, nie ma sprawy, poświęciłem się trochę, żeby odświeżyć po prostu temat XD
Ja Cię rozumiem @ibrakadabra, jak ogarniasz temat to taki post jak mój mógł Cię poirytować, sam znam to z nieco innych dziedzin. Tutaj przyznaję - jestem zielony, już szczególnie w nowych częściach FS, bo zwyczajnie nie mam aktualnie czasu na zagłębianie się w temat  Nie wiem
Pozdrawiam Big Grin
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz