Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

fs19 nie uruchamia się
Mój problem polega na tym, że gdy próbuje uruchomić grę na pasku zadań pojawia się czerwony znaczek giantsa kursor zamienia się w ikonkę ładowania lecz po chwili wszystko wraca do normy a fs się nie uruchamia, próbowałem uruchomić fs'a jako administrator ale było tak samo. Dodam że od razu po instalacji gry zaktualizowałem ją do 1.4 po czym pobrałem kilka modów i gra działała normalnie dopiero kilka dni później gra przestała się uruchamiać. Odinstalowałem grę i zainstalowałem na nowo i uruchomiła się normalnie lecz wielu modów nie było oraz nie była zaktualizowana, gdy zaktualizowałem ją na nowo gra znowu przestała się uruchamiać. Co mam zrobić aby gra się znowu normalnie uruchamiała? i czego to morze być wina (mogą mieć mody coś z tym wspólnego)?
PS: Grę mam w wersji pudełkowej a system operacyjny windows 10 64b.
PPS: specyfikacja mojego komputera: karta graf: gigabyte rx580 4 gdb
ram:8 gb ddr4 aegis g.skill
procesor: ryzen 5 2600
płyta gł: msi b450-a pro

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Podaj log gry tam moze być podana przyczyna Twojego problemu...ale możesz jeszcze wyrzucic zawartosc folderu shader_cache i uruchom grę od nowa

Odpowiedz
(07-02-2019, 19:39)ibrakadabra napisał(a): Podaj log  gry  tam  moze   być podana  przyczyna Twojego  problemu...ale  możesz  jeszcze  wyrzucic  zawartosc folderu  shader_cache  i uruchom  grę  od  nowa
log? to znaczy jak mam go podać?

Usunąłem ten folder shader cache i działa. Dzięki za pomoc!!!

Odpowiedz
Dla pewności zaktualizuj sterowniki od karty graficznej bo zazwyczaj stare sterowniki są powodem problemów z zawartością shader_cache.

Odpowiedz
(07-03-2019, 08:51)Ziuta napisał(a): ok

Odpowiedz