Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Claas Protector
Bardzo ładnie.Czekam na postępy oby tak dalej Big Grin
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Bardzo dobra robota! Smile Gdybyś był zainteresowany, mam Claasa Europa - prawdziwy zabytek Big Grin
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
(07-07-2019, 02:22)AgroMaster napisał(a): Bardzo ładnie.Czekam na postępy oby tak dalej Big Grin

Dzięki Smile

(07-07-2019, 08:44)konrad9991 napisał(a): Bardzo dobra robota! Smile Gdybyś był zainteresowany, mam Claasa Europa - prawdziwy zabytek Big Grin

Super Big Grin To jest świetna maszyna !

[Obrazek: 2139222]

Odpowiedz
Postępy prac idą pełną parą 
;D
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
(07-07-2019, 14:55)AgroMaster napisał(a): Postępy prac idą pełną parą 
;D

Dzieje się  Smile Jednak jest jeszcze sporo do zrobienia. Muszę wymodelować kilka elementów, między innymi pasy, trzeba poprawić oświetlenie z przodu oraz rurę do wysypu ziarna. Kilka elementów muszę zrobić od nowa bo mają wady. Trzeba również poprawić heder. Ale prace przyspieszyły w ostatnich dniach także coraz bliżej mety  Wink
[Obrazek: 2139227]

Odpowiedz
No nie wierzę, zużyte tekstury, a jednak wyglądają na standardy FS19 Big Grin Motowidła dziwnie wyglądają, ale piszesz, że heder jest do poprawy, więc jestem o niego spokojny Wink
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(07-07-2019, 21:20)konrad9991 napisał(a): No nie wierzę, zużyte tekstury, a jednak wyglądają na standardy FS19 Big Grin Motowidła dziwnie wyglądają, ale piszesz, że heder jest do poprawy, więc jestem o niego spokojny Wink

Pracuję nad teksturami. Jest jeszcze trochę do poprawy. Jak skończę kombajn to biorę się za heder. Będzie też wersja z kabiną  Smile Jak skończę Protectora to biorę się za Mercatora  Big Grin Potem pewnie zrobię jeszcze kilka innych modeli Claasa Wink [Obrazek: 2140173]

Odpowiedz
jak najbardziej jestem za ...nowe modele jak najbardziej....

Odpowiedz
Za Mercatora masz ogromny plus Big Grin Delikatnie zredukuj połysk, będzie elegancko. Fototekstury może szału nie robią, ale z nowym oświetleniem w FS19 wyglądają i tak dobrze Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz