Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

skup na mapie
cześć, dodałem sobie skup do mapy, wyswietla mi się, że jest (PDA) ale nie działa, nie ma cen. WIecie jak to rozwiązać?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
zobacz czy w xml tego skupu masz to co chesz aby tam było skupowane:

np.
<sellingStation stationName="WK Transport" appearsOnPDA="true" storageRadius="0" litersForFullPriceDrop="100000" fullPriceRecoverHours="48">
<unloadTrigger exactFillRootNode="0|0|0|0|0" baleTriggerNode="0|0|0|0|1" />
<fillType name="wheat" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="barley" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="canola" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="sunflower" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="soybean" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="maize" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="potato" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="sugarBeet" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="sugarCane" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="oat" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="egg" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="milk" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="cotton" priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
</sellingStation>

na samym końcu xml;a
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
(07-10-2019, 21:06)marcelinsigniaa napisał(a): zobacz czy w xml tego skupu masz to co chesz aby tam było skupowane:

np.
   <sellingStation stationName="WK Transport" appearsOnPDA="true" storageRadius="0" litersForFullPriceDrop="100000" fullPriceRecoverHours="48">
       <unloadTrigger exactFillRootNode="0|0|0|0|0" baleTriggerNode="0|0|0|0|1" />
<fillType name="wheat"            priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
       <fillType name="barley"           priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
       <fillType name="canola"           priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="sunflower"        priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="soybean"          priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="maize"            priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="potato"           priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="sugarBeet"        priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
<fillType name="sugarCane"        priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
       <fillType name="oat"              priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
       <fillType name="egg"              priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
       <fillType name="milk"             priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
       <fillType name="cotton"             priceScale="1" supportsGreatDemand="true" disablePriceDrop="false" />
   </sellingStation>

na samym końcu xml;a

Mam dokładnie to samo Sad  hmmm bo też zauważyłem, że nie spawnują mi się obiekty tego skupu. W defaultItems.xml mam wpisaną pozycję a mimo to nic mi się nie pokazuje. Być może to jest problem...  wiesz jak to naprawić?

Odpowiedz
W defautlItems.xml trzeba także podać ścieżkę do pliku xml skupu.

Odpowiedz
w takim razie masz jakiś błąd w pliku defaultitems.xml

wyślij linie zobaczymy jak to wygląda. jak masz ceny i xml to musi działać. chyba że czegoś ci brakuje np i3d tego skupu,

wyślij log po odpaleniu gry i defaulitems.xml
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz
(07-13-2019, 11:51)marcelinsigniaa napisał(a): w takim razie masz jakiś błąd w pliku defaultitems.xml

wyślij linie zobaczymy jak to wygląda. jak masz ceny i xml to musi działać. chyba że czegoś ci brakuje np i3d tego skupu,

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" standalone="no" ?>
<items>
<item mapBoundId="sellingStationPort01" className="SellingStationPlaceable" filename="$moddir$mapadofs19/maps/placeable/sellingStationPort01.xml" position="-471.355 89.541 -739.446" rotation="0 -90 0" /> <!-- SE Port -->
</items>

tyle mi zostało po próbach i błędach Big Grin

(07-13-2019, 11:51)marcelinsigniaa napisał(a): w takim razie masz jakiś błąd w pliku defaultitems.xml

https://sharemods.com/119uz44inpe7/log.txt.html

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
po pierwsze to zacznij od podstaw czyli ogarnięcia warningów i errorów takie rzeczy jak skupy to można zrobić na końcu.

ale zobacz czy masz na 100% poprawną ścieżke do xml
$moddir$mapadofs19/maps/placeable/sellingStationPort01.xml"

Tutaj masz placeable i od razu xml pewnie masz ten xml w jakims podfolderze jeszcze i dlatego go nie czyta
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

Odpowiedz