Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Seasons 2019
KlimekPL wszystkie standardowe obiekty placeable są wyposażone w maskę, modyfikacjom trzeba to dodać ręcznie, nie jest to trudny proces, na stronie RM wszystko jest Big Grin
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Witam
Czy ktoś potrafi ustawić w pliku crops uprawy tak by pasowały do pl ? Bo coś mi nie wychodzi.... jakaś podpowiedź ?

Odpowiedz
Witam, coś mi nie pasuje z trawą i sianem. Jak kosimy trawę to pracownik nie chce jej zgrabiać, jak zostawimy na następny dzień to już jest siano nawet bez przetrząsania. Czyli, żeby robić siano nie potrzebujemy w gospodarstwie przetrząsaczy.

Odpowiedz
Czemu nie poczytasz, zanim zadasz takie pytania? Trawa musi być przerzucona tylko wtedy, gdy jest mokra.

Odpowiedz
( 11 godzin(y) temu)user12 napisał(a): Czemu nie poczytasz, zanim zadasz takie pytania? Trawa musi być przerzucona tylko wtedy, gdy jest mokra.
Nie o to chodzi, tyle wiedziałem, ale gdzie realność, trawę trzeba przerzucać i suszyć, żeby uzyskać siano.

Odpowiedz
W tym roku ściąłem siano, po jakichś 10 dniach już je zwoziłem, bez przetrząsania, więc nie do końca Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.