Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wiejskie życie
ursus 1614 to ten jedyny do pobrania co jest ? pełno błedów ma

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
[Obrazek: 6jnkewp.png]
[Obrazek: QFh2Ual.jpg]

Odpowiedz
Szybka wymiana płynów w sześćdziesiątce przed wiosennym wyjazdem w pola.
[Obrazek: ZhfCz5v.png]
=======================================================================================
Celem dzisiejszego wyjazdu jest zaoranie wszystkich pól, na których gospodarzę.
[Obrazek: cCiQqNR.png]
[Obrazek: Fw37u22.png]
[Obrazek: PFRagRm.png]

Odpowiedz
Prawdziwy rolnik zawsze dba o swoje maszyny!

[Obrazek: IexOiMu.png]
========================================================================================
Rano następnego dnia pogoda zaskoczyła. Od 8 rano sypało. Co prawda warunki były ciężkie, praca nie może czekać. W takie dni najlepiej zająć się czymś pożytecznym, choćby odśnieżaniem. Należy również pamiętać, żeby nigdy nie wyrzucać śniegu na chodnik lub drogę. Co nasze, pozostaje nasze. Ja, żeby szybko skończyć użyłem do tego lemiesza. Aczkolwiek ja pokazuję czego nie robić, używając go na podwórku wysypanym żwirem.

[Obrazek: 1drI0nm.png]
[Obrazek: ceyKtwf.png]
[Obrazek: A4YBABZ.png]
========================================================================================
Po skończeniu pozbyłem się pozostałości śniegu z podwórka, których nie dało się sięgnąć lemieszem, używając łopaty.

[Obrazek: xh8A9TI.png]
Dzień jeszcze młody, więc postanowiłem wykorzystać chwilę wolnego by odebrać zamówienie na 1,5t nasion.

[Obrazek: 8cV7zrA.png]
[Obrazek: zUu1yJZ.png]
Drogi zasypane, a odśnieżarki nie widać... Przydałoby się również posypać drogi solą, bo jest straszna szklanka.

[Obrazek: ttrRSvE.png]
Pod wieczór przestał padać śnieg, lecz zaczęło lać.

[Obrazek: xJd8sy5.png]
Jak na złość, 60 potrzebowała szybkiej naprawy. Zapowietrzyły się hamulce.

[Obrazek: qnxJQPT.png]

Odpowiedz
Ah shit, here we go again.
[Obrazek: h4DSvUr.png]
[Obrazek: xJjGyGR.png]
[Obrazek: fFzkkXZ.png]
Zapowiadali ochłodzenie, więc porąbałem trochę drewna na opał.
[Obrazek: woQk2ma.png]
Po obiedzie zająłem się wyładunkiem ziarna z przyczepki i ułożeniem worków.
[Obrazek: ElTcOaC.png]
Aktualnie jestem w trakcie budowy przewodu wodnego którym płynąć będzie woda do kur.
[Obrazek: ZcifJQA.png]

Założyłem się ze szwagrem o flachę, że nie uniesie ciągnika od przodu. Ale tego się po skurczybyku nie spodziewałem.
[Obrazek: FLn1tzP.png]

Odpowiedz
Ładnie.Ten szwagier to niezły Agent Big Grin
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
no tak  prawa fizyki  w grze  pozwalają  wszystim   zostac  herkulesami Big Grin

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu