Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Claas Dominator 98
niech idzie wolno, ważne żeby było dopracowane
jesteś kocur, jak ursusem popylasz

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Fajnie,tak trzymaj Big Grin
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
Jest luksus. Liczę na to ze doprowadzisz projekt do końca bo już na tym etapie wygląda bardzo dobrze.

Odpowiedz
Dodaję kolejne postępy z tworzenia modelu Smile Na pierwszym screenie pokażę, jak wykonałem teksturę na licznik, gdyż nie miałem dobrego zdjęcia na teksturę. Po prawej wersja pierwotna - kserówka z jakiejś instrukcji, po lewej przerobiona kserówka pod teksturę, a na dolę licznik, na którym sie trochę wzorowałem. Reszta screenów to jak wiadomo postępy w modelu.

[Obrazek: 27smkcl.jpg][Obrazek: 28lmki3.jpg][Obrazek: 29cpjj1.jpg][Obrazek: 30y0jzt.jpg][Obrazek: 31z0jbm.jpg][Obrazek: 32m8je4.jpg]

Odpowiedz
Chyba nie będę kupował preordera DLC Platinum skoro tu taki piękny Dominatorek się szykuje Big Grin
[Obrazek: zzzzzbqjzz.png]

Odpowiedz
Jeżeli będziesz potrzebował testera do przetestowania moda to ja się zgłaszam

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
no i będzie można go porównac z giantsowymi jak wyjdzie DLC

Odpowiedz
fajnie nawet wyglądają te liczniki Big Grin
jesteś kocur, jak ursusem popylasz

Odpowiedz
Pokażę Wam kolejny element kabiny Smile Niestety tylko tyle bo jednak czas mi ostatnio nie służy. Jednak model idzie do przodu i coraz bliżej końca.

[Obrazek: 33ppjkx.jpg]

Przy okazji czy jest ktoś, kto w AC3D miał takie problemy z teksturami alfa? (screen pod spodem) Dodam, że po konwercie (testowałem) niby jest ok, ale jednak póki robię model to trochę kuje w oczy.

[Obrazek: blad49j1q.jpg]

Odpowiedz