Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Maszyna po czasie nie wykrywa słomy
Witam, gram na mapie Birkenfeld v5 z modem Seasons, na multiplayer.
I mam problem ze słomą oraz z narzędziem do ścielenia (obojętnie jakie), otóż po przewinięciu czasu gra przestaje mi wykrywać belkę którą wrzuciłem pare dni temu. Nie znika ona ani  też nie traci swojej objętości, a mimo to maszyna i tak jej nie wykrywa... Jakieś pomysły? Może to przez przewijanie czasu? (12000x)

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
no własnie sam sobie odpowiedziałęś przewijanie czasu? (12000x)

Odpowiedz
własnie nie,
bo ja nie przewijam czasu, a czasami też mam ten sam błąd,

Odpowiedz
Być może balot pod wpływem działania Seasons zniknął, ale jako że znajduje się w polu działania triggera maszyny ścielącej, obiekt balota nie znika - zresztą zauważyłem, że standardowe ścielarki są zbugowane, nawet grając jeszcze bez seasons miewałem sytuację, gdy po rozrzuceniu całego balota ten nie znikał.
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
No i powtórzyłem test tym razem bez moda na przewijanie czasu, przewijałem tym wbudowanym w grze na 60x, i problem nadal występuje. User12, maszyna stoi pod dachem z maską seasons więc wątpie żeby zaczął gnić czy coś... Sprawdzam nawet tym wykrywaczem co sie go kupuje żeby sprawdzać wilgotność pola itp i on również pokazuje że belka ma 4000l cały czas a maszyna belki nie wykrywa i koniec.

Żeby to naprawić zawsze muszę na nowo stawiać grę na multi, wtedy wczytuje się jeden balot, a kolejny znowu nie.

Odpowiedz
A próbowałeś wyjąć tą belkę z maszyny i włożyć jeszcze raz?
[Obrazek: zzzzzbqjzz.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
To było pierwsze co zrobiłem... Maszyna jej nie wykrywała i tak a tur normalnie pokazywał 100% 4000 litrów słomy.

Odpowiedz