Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Mod na kamerę do nagrywania
#1
Witam, poszukuję jakiegoś modu, który pozwoliłby mi na "umieszczenie" punktu kamery w jednym miejscu, bym mógł nagrać jakiś filmik. Chyba wiecie o co mi chodzi. Ktoś coś?
Pomogłem? Daj rep+ Smile
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
programy do nagrywania ujęc i filmików z gier sa ogólnie dostepne do pobrania ,,,niestety jedne są darmowe a inne płatne musisz sam sobie poszukać i wybrac najbardziej interesujący Ciebie
 
Odpowiedz
#3
(09-13-2019, 08:45)ibrakadabra napisał(a): programy  do  nagrywania  ujęc  i  filmików  z  gier  sa ogólnie  dostepne  do pobrania  ,,,niestety  jedne  są darmowe  a  inne  płatne  musisz  sam sobie  poszukać  i wybrac  najbardziej  interesujący  Ciebie

Chyba nie do końca zrozumiałeś co kolega miał na myśli...
Mianowicie nie chodzi o program do nagrywania ekranu, tylko o ujęcia w grze. Domyślam się, że chodzi o to że  np. ustawiamy punkt nagrywania w pewnym miejscu (np. na środku pola) a w między czasie obrabiamy pole. Kamera rejestruje tylko widok z tamtej kamery.

Niestety nie jestem w stanie pomóc koledze w kwestii odpowiedniego modu, jedynie mogę podpowiedzieć jak ja bym zrobił. Mianowicie pobrałbym mod PlayerCamera, zatrudniłbym pracownika do danej pracy a później ustawił się z odpowiednim ujęciem aby wszystko ładnie zarejestrować. Innego wyjścia nie widzę, jeśli się mylę przepraszam.

Pozdrawiam Smile
 
Odpowiedz
#4
Dziękuję za pomoc, sprawdzę efekty tego sposobu jak będę miał czas Smile
Pomogłem? Daj rep+ Smile
 
Odpowiedz
  
Przegląda: 1 gości

Menu