Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

zwierzęta zdechły ze starości
witam jak w temacie o co z tym chodzi
pojawił się komunikat że zwierzęta zdechły ze starości gram od wiosny i początek lata i taki komunikat  no i niewiem jakie zwierzaki zdechły mam kury i krowy i czy ktoś wie jak sprawdzić ile mam zwierząt na stanie w ls 17 było ile sztuk jest tutaj nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji
woda karma czystość na zielono

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(11-28-2019, 22:04)obcyy2010 napisał(a): witam jak w temacie o co z tym chodzi
pojawił się komunikat że zwierzęta zdechły ze starości gram od wiosny i początek lata i taki komunikat  no i niewiem jakie zwierzaki zdechły mam kury i krowy i czy ktoś wie jak sprawdzić ile mam zwierząt na stanie w ls 17 było ile sztuk jest tutaj nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji

Jak sie nie myle to ilosc sztuk bedziesz mial jak wejdziesz w trigger rozladunku zwierzat przy zagrodzie. Pokazuje sie okno na dole ekranu. Tam jest podana ilosc posiadanego inwentarza. Ja tak mam u siebie. Tylko nie mam pewnosci czy jest to juz w podstawowej wersji czy zostalo dodane jakims modem.

Odpowiedz
(11-30-2019, 06:21)lookee86 napisał(a):
(11-28-2019, 22:04)obcyy2010 napisał(a): witam jak w temacie o co z tym chodzi

Jak sie nie myle to ilosc sztuk bedziesz mial jak wejdziesz w trigger rozladunku zwierzat przy zagrodzie. Pokazuje sie okno na dole ekranu. Tam jest podana ilosc posiadanego inwentarza. Ja tak mam u siebie. Tylko nie mam pewnosci czy jest to juz w podstawowej wersji czy zostalo dodane jakims modem.

mam wersje platinum
 pory roku, global campany
nic mi się nie pokazuje jak wchodzę w tiger  w zarządzaniu zwierzętami pisze
ilość 0.9 lat albo ilość 2 lata i tyle

Odpowiedz