Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Ekipa szuka graczy Serwer dla dojrzałych graczy (wiekiem, nie stażem gry)
Mapa: Wola Zabierzowska
Modów (waga): 3.26 GB (240 modów włącznie z mapą, głównie z MODHUBA)
Styl maszyn: w zależności od stopnia rozwoju gospodarstwa; 
Godziny gry: popołudnia/wieczory/noce
Wymagania: DLC CLAAS PACK, wiek 21+ (preferowane 30+) , discord, mikrofon, stabilne łącze; umiejętność gry na modyfikacji Seasons; 
Kontakt: https://discord.gg/AW8H5u6 Po wejściu proszę przeczytać regulamin oraz napisać kilka słów o sobie na kanale "rekrutacja". 

Dodatkowy opis:

Serwer dla dojrzałych (przede wszystkim wiekowo, niekoniecznie stażem gry) graczy, ceniących sobie spokojną rozgrywkę bez tłumów nastolatków i dzieciaków traktujących FS jako zabawę w jazdę traktorem/kombajnem i oczekujących, że na starcie, albo po góra jednych żniwach będą miały NAJWIĘKSZY TRAKTOR I KOMBAJN. Gramy na modyfikacji Seasons (pora roku 6 dni) z kilkoma modyfikacjami zwiększającymi realizm. Wolne są jeszcze dwa gospodarstwa (z czterech, przy czym jest jeszcze opcja utworzenia piątego, małego gospodarstwa); 
Jako novum w rozgrywce wprowadziliśmy Krajowy Ośrodek Wspierania Rolnictwa, który dysponuje aerałem po upadłym PGR (oraz polami tych co zbankrutowali albo zniknęli bez słowa z serwera) i co jakiś czas organizuje wśród miejscowych gospodarzy przetarg na kilku sezonowe dzierżawy tych pól uprawnych. (zwycięzca przetargu płaci co roku wylicytowaną dzierżawę i uprawia je jako podwykonawca);

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Trwają pierwsze żniwa i szukamy dodatkowych osób;
Od nowego sezonu do wzięcia będzie jedno gospodarstwo z polami 129, 130 i 148 (gospodarz przechodzi na opuszczoną farmę z oborą, bo chce zająć się hodowlą krów mlecznych)
Od teraz do wzięcia jest mała gospodarstwo (płaski kawałem ziemi pod budynki gospodarcze wraz polem 61) i 500k euro na start;

Dodatkowo - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa będzie organizował zimą przetarg na 5 sezonową dzierżawę pól i łąk o łącznym areale 17 ha;

Odpowiedz
Już po żniwach, zbliża się zima, a po niej nowy sezon. Do wzięcia gospodarstwo z polami 129, 130, 148 z budynkiem mieszkalnym i dużą wiatą, bez zadłużenia i 178.000 euro na koncie; Na nowy sezon jak znalazł.

https://discord.gg/RYQfXwc

Odpowiedz
Zbliża się wiosna 5 sezonu. Do wzięcia są dwa gospodarstwa:
1) jedno zabudowane z owczarnią i kurnikiem oraz obsianymi rzepakiem polami (tu od kwoty 500k euro zostanie odjęta wartość pól)
2) drugie - pusta parcela do zabudowy (500k euro na start)

Obecnie gramy w 4 osoby na 3 gospodarstwach
Na dniach włączymy Anderson DLC

https://discord.gg/RYQfXwc

Odpowiedz
Nie polecam, sam admin zachowuje się jak dziecko.

Odpowiedz
(02-23-2020, 12:51)Wujmer napisał(a): Nie polecam, sam admin zachowuje się jak dziecko.

Ja ze swej strony również nie polecam gry z @Wujmer. Ponieważ nie mam zwyczaju wdawać się w pyskówki pozwolę sobie wkleić jedynie treść wiadomości jaką wysłałem do niego na pożegnanie, myślę że każdy wyciągnie z tego odpowiednie dla siebie wnioski, zarówno co do sposobu i kultury rozstania jaki i stylu gry @Wujmer.

Cytat:Wujmer z całym szacunkiem, ale podjąłem decyzję o tym, że nie będziesz z nami dłużej grał. Regulamin mówi jasno - wycinać drzewa można jedynie z miedz w przypadku łączenia pól,  Tobie już wcześniej zdarzało się naruszać powyższą zasadę i wycinać drzewa nie spełniających tych kryteriów,  ale przymknąłem na to oko. naruszałeś też zasadę fair play kupując pola z gotowymi do zbioru plonami i odsprzedając pola zaraz po żniwach (były dwa takie przypadki), po zwróceniu uwagi obiecałeś, że odkupisz to pole (166), ale tego nie zrobiłeś, a w zamian kupileś kolejne pola i biogazownie. Dzisiejszy przypadek wycięcia pięciu drzew - to kolejne naruszenie regulaminu, gdyż  nie rosły na miedzy z polem 127, a poza tym - i tak nie mogłeś go połączyć bo nie należało do Ciebie. Sorry, nie mogę  tolerować kolejnego przypadku łamania regulaminu, który obowiązuje bez wyjątku wszystkich. Byłbym nieuczciwy w stosunku do innych chłopaków, którzy nie wycinają drzew i nie czerpią zysków ze sprzedaży drewna (w Twoim przypadku to było ponad 100k euro w ciągu kilku ostatnich dni).  Przywróciłem zapis gry sprzed wycinki i usunąłem Twoje gospodarstwo. Dzięki za spędzony czas i wspólną grę. I bez urazy, życzę powodzenia na innym serwerze

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Regulamin ustalasz po tym jak ktoś coś źle zrobi, nie po twojej myśli. Zastanów się chłopie co piszesz i robisz bo to jest żałosne. Żałuję że straciłem czas na grę z tobą a zgłaszanie tego teraz to już jest szczyt wszystkiego. Mam nadzieję że nikogo nie znajdziesz i Ci serwer upadnie a w sumie to tak będzie z twoim podejściem do innych ludzi.

Odpowiedz
Administrator serwera ma prawo ustalać zasady, które mają na nim obowiązywać, a także wyrzucać graczy naruszających te zasady. Koniec tematu
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz