Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gospodarzenie by ursusrolnik
Witam! mam zamiar wrzucać tu swoje fotki

Mieszkam sobie w malowniczej miejscowości Krytszyn. Prowadzę   gospodarstwo o powierzchni 25ha posiadam także 25 krówek. Jako zajęcie dorywcze handluje trochę sprzętem rolniczym więc na moim podwórku jest pewna rotacja maszyn. Dzisiaj razem z ojcem uznaliśmy że czas szykować pola pod rzepak. przypięliśmy pług do case'a i ojciec ruszył w pole, niesamowicie przekonał się do tego traktora, o naszej poczciwej 85-tce to już nawet słyszeć nie chce. ja za to zasiadłem za sterami zestawu : deutz + rozsiewacz. wysiałem nawóz po polach w tym roku siejemy "aż" 5 ha rzepaku więc szał. Nie jestem jakoś zadowolony z tego rozsiewacza, przyjechał 2 tygodnie temu i chyba opuści gospodarstwo jeszcze przed jesienią. po skończonej robocie odpiąłem rozsiewacz i i poszedłem na wieczorne obrządki

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.  Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. 

teraz jeszcze ogłoszenie: Sprzedam ciągnik marki deutz 4506 1982r. 3 cylindry bardzo zwrotny i poręczny traktor stan bardzo dobry cena 15000zł polecam

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ładnie się zaczyna Smile a co z Rauchem nie tak ? Raczej ludzie sobie chwalą Smile

Odpowiedz
eee tam sam mam taki rozsiewacz i jest spoko Big Grin Wink
[Obrazek: fsscreen-2016-07-17-21-21-48.jpg]

Odpowiedz
No, dzisiaj zaczęliśmy siać sobie rzepak, ojciec był trochę zniesmaczony że do siewnika przypiąłem 85-tke , ale ja sam przecież też muszę komfortowo popracować : ) zasialiśmy dziś około 2ha bo pracę przerwał nam Klakson samochodu Heńka. Heniek ma lawetę i przywozi mi praktycznie wszystkie moje zakupy jeśli chodzi o sprzęt. Tym razem zakupiłem same'a explorer 70, całkiem ciekawy ciągniczek, chyba wypróbuję go przy opryskach Smile A co do mojego rozsiewacza, to chętnie oddałbym każdemu kto to zobaczy i zechce zapłacić, już do niego siły nie mam...

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
No i ładnie, ładnie Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ten ursus, ładne foty Smile

Odpowiedz
Fajnie,fajnie Wink
[Obrazek: fsscreen-2016-07-17-21-21-48.jpg]

Odpowiedz
bardzo ładnie Smile

Odpowiedz