Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

GE znowu?
Witam nie wiem który to już mój temat z tym związany ale nie mam sił do skurwys... Co nie pobiorę mapy czystej czy innej to nie chce mi ich otwierać. Nawet poprzez wejście juz do programu i klikanie Open>i3d mapy...no co jest nie tak? FS19 oryginalny+ komputer nie jest taki zły i mam 10win 64bit. Chce jedna mapę z 17 do 19 Sobie zrobić i nic nie mogę bo ten chu nie chce mi otwierać żadnej mapy, kilka udało się otworzyć np birkenfield v5..ale co z tego jak to 1 na 10 map która działa. Wersja gry najnowsza 1.5 coś tam, ge 8.1.0

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
siemka możesz to zrobic w szybki sposób ....otworz giants editor8. najnowsza wersja,
w zakładce File kliknij OPEN MOD wskzzujac na wybrana mapę z ls17 ,pamiętając o tym iż musi to byc folder mapy zip skompresowany on sam otworzy Ci ją i konwertnie do ls19...pamiętaj równiez iż wszelkie standarty ls19 bedziesz mosiał sam dodać ręcznie krowy trigery sprzedaze...I postępuj zgodnie z interfejsem i poleceniami giants editora

Odpowiedz
z tym ze nie mam wgol terrenu to dlaczego sie tak dzieje? Dzis cos tam podziałalem i rzeczywioscie to dziala ale w ge nie mam terenu a grze przez to mapa sie nie uruchamia Wink

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu