Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Konie, moze cos wiecej w tym temacie.
Witam, chciałem poruszyć temat, który wciąż chyba nikogo nie interesuje skoro od paru lat niezbyt wiele się zmienia, w sumie to tylko twórcy zrobili coś w stronę tego co z rolnictwem jest związane bez dwóch zdań i cieszyło by się dużym zainteresowaniem. Chodzi tu o temat koni, czemu nie mamy jeszcze modyfikacji która rozszerzyła by w końcu ten temat w zadowalający sposób. w niedawnym czasie pojawiła się modyfikacja pozwalająca na zakup jednego konia w naszym sklepie, jednak nie posiada on żadnych dodatkowych możliwości, dlatego własnie postanowiłem założyć ten temat, możne w związku z okresem ferii, ktoś znalazł by czas żeby zając się tym w sposób w jaki powinno to być zrobione już chwile temu. Niestety nie mogę zamieścić poglądowego linku, bo to podobno straszne zło według kogoś z tego forum. Pozdrawiam.
Rusheer napisał 01-10-2020, 20:07:
Przykro mi, ale regulamin regulaminem i korzystając z forum akceptujesz zawarte w nim postanowienia.
Rusheer napisał 01-09-2020, 18:01:
- nie wolno podawać na Forum w żadnej formie linków do serwisów poświęconych tematyce forum

Taka tam sobie reklama.
(01-09-2020, 12:08)tymek pilinski napisał(a): Witam, chciałem poruszyć temat, który wciąż chyba nikogo nie interesuje skoro od paru lat niezbyt wiele się zmienia, w sumie to tylko twórcy zrobili coś w stronę tego co z rolnictwem jest związane bez dwóch zdań i cieszyło by się dużym zainteresowaniem. Chodzi tu o temat koni, czemu nie mamy jeszcze modyfikacji która rozszerzyła by w końcu ten temat w zadowalający sposób. w niedawnym czasie pojawiła się modyfikacja pozwalająca na zakup jednego konia w naszym sklepie, jednak nie posiada on żadnych dodatkowych możliwości, dlatego własnie postanowiłem założyć ten temat, możne w związku z okresem ferii, ktoś znalazł by czas żeby zając się tym w sposób w jaki powinno to być zrobione już chwile temu. Niestety nie mogę zamieścić poglądowego linku, bo to podobno straszne zło według kogoś z tego forum, ale już np to ze pod postem na FORUM jest 380 wyświetleń i zero odpowiedzi, to nic złego. Moze źle myślę, ale forum chyba służy do konwersacji w pewnych tematach, stad wyprowadzam teze ze Regulamin forum które jest jakimś medium społecznościowym, nie ma sensu. Pozdrawiam.

Uważam że ten temat w chwili obecnej nie ma racji bytu, zamiast merytorycznej dyskusji mamy ból czterech liter, hurr durr bo "Regulamin [...] nie ma sensu". Przypominam, że na tym Forum (tak jak na każdym innym) obowiązują jakieś narzucone z góry przez Administrację zasady, oraz że użytkownik, korzystając z niego, akceptuje postanowienia zawarte w tymże Regulaminie, i koniec i kropka. Tu nie ma wolnej Amerykanki że możesz sobie tutaj robić co ci się żyw nie podoba.
W związku z tym otrzymujesz bana na pół roku za nieakceptowanie postanowień Regulaminu, a temat ląduje do Archiwum dla potomnych. Pozdrawiam Smile
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!