Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Konie, moze cos wiecej w tym temacie.
Witam, chciałem poruszyć temat, który wciąż chyba nikogo nie interesuje skoro od paru lat niezbyt wiele się zmienia, w sumie to tylko twórcy zrobili coś w stronę tego co z rolnictwem jest związane bez dwóch zdań i cieszyło by się dużym zainteresowaniem. Chodzi tu o temat koni, czemu nie mamy jeszcze modyfikacji która rozszerzyła by w końcu ten temat w zadowalający sposób. w niedawnym czasie pojawiła się modyfikacja pozwalająca na zakup jednego konia w naszym sklepie, jednak nie posiada on żadnych dodatkowych możliwości, dlatego własnie postanowiłem założyć ten temat, możne w związku z okresem ferii, ktoś znalazł by czas żeby zając się tym w sposób w jaki powinno to być zrobione już chwile temu. Niestety nie mogę zamieścić poglądowego linku, bo to podobno straszne zło według kogoś z tego forum. Pozdrawiam.
Rusheer napisał 01-10-2020, 20:07:
Przykro mi, ale regulamin regulaminem i korzystając z forum akceptujesz zawarte w nim postanowienia.
Rusheer napisał 01-09-2020, 18:01:
- nie wolno podawać na Forum w żadnej formie linków do serwisów poświęconych tematyce forum

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 3 gości

Menu