Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Blokada Rosniacia Plonow w innym gospodarstwie
Witam. Czy istnieje taki mod ktory blokuje rosniecie plonow na innych gospodarstwach ? Bo gram z ekipa na MP i kazdy ma swoja farme. I ja mam juz wszystko gotowe zeby przyspieszyc czas do zniw, a oni nie maja jeszcze posiane, i musze specjalnie czekac az oni wszystko porobia. I szukam takiego moda, ktory blokuje rosniecie upraw innym i tylko mi np rosnie zboze. Albo jak innych nie ma i gram sam, to zeby tylko na moim gospodarstwie roslo a innym nie. Czaicie o co chodzi? Pozdrawiam

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Coś takiego jest niemożliwe do zrealizowania. Jedną z podstaw funkcjonowania multiplayera w każdej grze jest synchronizacja danych między graczami a Ty oczekujesz dość mocnego rozjazdu pomiędzy tymi danymi dla każdego gracza.

Odpowiedz
(01-13-2020, 15:43)Grzesiu1091 napisał(a): Coś takiego jest niemożliwe do zrealizowania. Jedną z podstaw funkcjonowania multiplayera w każdej grze jest synchronizacja danych między graczami a Ty oczekujesz dość mocnego rozjazdu pomiędzy tymi danymi dla każdego gracza.
Tylko tu sie rozchodzi o to, ze przez brak grania innych osob reszta stoi, i nic nie mozna zrobic.

Odpowiedz
Ja wiem o tym, to bolączka każdej rozgrywki w multi. Jedyną opcją jest wywalenie z ekipy nieaktywnych osób.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu