Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Pomocnik .
Witam mam problem z Pomocnikiem na mapce , chodzi o mod FS19_AIVehicleExtension  , nie chce współpracować z mapka Hohen Luckow , przypomnę tylko że mapa jest 4razy4  . Można temu jakoś zaradzić ?? Próbowałem z CoursePlay i taki błąd wyskakuje --        2020-01-22 20:07        C:/Users/krzys/OneDrive/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/Z_Courseplay_6_01_00358/course-generator/center.lua:168:      attempt to index local 'b' (a nil value)   .                  A wie ktoś od czego może być ten błąd ?-- 2020-01-22 20:07 Error: Running LUA method 'mouseEvent'.

Taka tam sobie reklama.
Wiedziałem że można liczyć Tu na Tym Forum . Dzięki za tak Liczne odpowiedzi/podpowiedzi .

ja pitole, gość ma pretensje że nikt nie wie jak mu pomóc. Gwarantuję ci, że jakby ktoś wiedział, to by ci podpowiedział. Poza tym, post ma dopiero dobę, na co ty liczysz? nawet nie wrzuciłeś pełnego logu xD
[Obrazek: i28dkua.jpg]

Zamykam Temat , sam Ogarnąłem czemu tak się działo .

Zanim zamknę proszę podaj przyczynę tego problemu, w przeciwnym razie temat leci do kosza.
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Problem stwarzał mod Vechicle ...... , ten mod co pokazuje zużycie maszyn . Pół nocy przesiedziane , a rano do roboty . Do Kosza z tematem .
Rusheer napisał 01-24-2020, 15:46:
A to zamykam i przenoszę do... Problemów rozwiązanych Smile

Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu