Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wczytywanie .
Witam , po reinstalacji Gry nie wczytuje sie mapa  . Wczytuje przez krótką chwilę i wywala na pulpit nie wykazując przy tym błędów , sprawdzałem tylko samą mapkę i to samo , dodam przed Reinstalem wczytywała się całkowicie , grałem na niej 70 godz. , Wie ktoś jaka może być przyczyna tego problemu ? A dodam też że z kilku stron pobierałem jak i z strony FB Autora .

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
reinstal sam nie pomoże musisz od nowa pobrac najnowszy patch do gry jak również sterowniki do karty graficznej

Odpowiedz
(01-27-2020, 17:56)ibrakadabra napisał(a): reinstal sam nie  pomoże  musisz od nowa  pobrac  najnowszy patch  do  gry jak  również  sterowniki  do karty graficznej

A widzisz , jest patch 1.5.1 jak i Clasa nowy patch , mówisz Sterowniki ? Spróbuje i tego , lecz co ciekawe czemu pare dni wstecz działała .  Nie wiem

Po sprawdzeniu Sterów w GeForce Experience pokazuje że stery sa nowe . Sad

Odpowiedz
Mapa wczytuje sie tylko do tego momentu    --    2020-01-28 00:31 C:/Users/krzys/OneDrive/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_Hohen_Luckow/objects/squarebales/baleAlfalfa240.i3d (25.59 ms)

2020-01-28 00:31 C:/Users/krzys/OneDrive/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_Hohen_Luckow/objects/roundbales/roundbaleAlfalfa_w112_d130.i3d (29.05 ms)
2020-01-28 00:31 data/sky/sky.i3d (2.29 ms)  ,  dodam że przed Reinstalem wczytywała sie cała , Log jest czysty .

Przypomniało mi się że było wspominane pod sama mapką tu na Forum , a więc tak , trzeba grafikę ustawic na Wysokie lub wyżej a ja miałem na Średnich , na Farmie potrafi niezle zamulic . To tyle , A teraz Pytanieczy ktoś wie jak to zmienić aby mapka wczytywała się również na Średnich ustawieniach ?? Huh

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu