Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Czy jest jakiś sposób na Hamachi?
Cześć, jak już pewnie się domyślacie mam problemy z Hamachi ale najpierw od początku: postawiłem serwer w LS 19 i jest problem, jeden z kolegów ma internet mobilny z playa i on problemu z moim serwerem nie ma: ping pomiędzy 50 a 60 ms. (ja mam światłowód 100/10 Mb/s) i tu wszystko gra i huczy. Problem pojawia się z pozostałymi kolegami którzy mają internet u tego samego dostawcy co ja a więc i mają to samo IP. Pobrałem i Uruchomiłem Hamachi jak za czasów MC z 10 lat temu (kiedyś wszystko grało na bukkicie) a teraz kolega przez Hamachi połączony ma ping od 50 do 1000 ms i wiadomo grać nie może przez to i zauważyłem że ma niebieską kropkę zamiast zielonej tzw Tunel pośredni. Mam dodać jakiś port w routerze do Hamachi specjalnie czy jest na to inna rada? 

Internet kolegi też światłowód: 30/3 Mb/s, nie sądze aby to były problemy z internetem ponieważ kiedyś w MC graliśmy przy internecie 2 Mb/s i działało wszystko.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Przerabiałem ten problem miesiacami wraz z kolegami. Ale nam sie udało w koncu :> Dużo do opisywania najpierw podaj czy gracie na modach orginalnych z gry czy z neta pobrane.

Odpowiedz
(02-03-2020, 19:10)Przemek Jasinski napisał(a): Przerabiałem ten problem miesiacami wraz z kolegami. Ale nam sie udało w koncu :> Dużo do opisywania najpierw podaj czy gracie na modach orginalnych z gry czy z neta pobrane.

Cześć. Gramy bez modów.

Odpowiedz
Jeżeli gracie bez modow to czy każdy z was posiada router jeżeli tak to trzeba odblokować port niektóre zależy od dostawcy neta mają niektóre nie . Po drugie jaki sprzęt posiadacie ,w fireewal musi być też publikowany

Odpowiedz
(02-03-2020, 21:55)Przemek Jasinski napisał(a): Jeżeli gracie bez modow to czy każdy z was posiada router jeżeli tak to trzeba odblokować port niektóre zależy od dostawcy neta mają niektóre nie . Po drugie jaki sprzęt posiadacie ,w fireewal musi być też publikowany

Tak każdy z nas posiada router tylko problem jest z tym że portów nie umieją odblokować ale i tak nasz dostawca ma zablokowane porty. Ooo a o firewallu zapomniałem, ja mam wyłączony ale sądzę że koledzy nie

Odpowiedz
to zobaczcie i daj znac

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.