Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

koła w ciagniku
Witam, jak można w ciągniku dodac nowe koła ? W 13 było to proste a tutaj to nie wiem. Albo chociaż jak te koła zrobić żeby były bardziej do srodka a nie na zewnątrz żeby nie wystawały gdzie się ustawia te translate ?  Gdyby ktos pytał to chodzi mi dokładnie o ten ciagnik 

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

ma on bardzo brzydkie koła które w ogóle nie pasują i chciałbym chociaż żeby były takie jak ten oryginalny t6 te koła.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jeśli chcesz przestawić te koła (dobrze myślę, że w GE ich nie widać? ), to w GE masz transform "wheels". Po rozwinięciu będziesz miał transformy - tu różnie mogą się nazywać np "wheelBackLeft" "koloTylLewe" itp, itd - które odpowiadają za punkt "zaczepienia" tego koła do mostu. Przestawiając te transformy - a raczej pivoty tych transformów - przestawiasz koło w grze.

Jeśli chcesz zmienić koła na oryginalne, to w pliku xml w sekcji "wheels" musisz zmienić ścieżkę "wheel filename=". Powinna ona wyglądać tak:
wheel filename="$data/shared/wheels/lizard/implement/315_80R22_5.xml"
Oczywiście to tylko przykład z innego pojazdu.

Odpowiedz
(02-13-2020, 10:34)Misio napisał(a): Jeśli chcesz przestawić te koła (dobrze myślę, że w GE ich nie widać? ), to w GE masz transform "wheels". Po rozwinięciu będziesz miał transformy - tu różnie mogą się nazywać np "wheelBackLeft" "koloTylLewe" itp, itd - które odpowiadają za punkt "zaczepienia" tego koła do mostu. Przestawiając te transformy - a raczej pivoty tych transformów - przestawiasz koło w grze.

Jeśli chcesz zmienić koła na oryginalne, to w pliku xml w sekcji "wheels" musisz zmienić ścieżkę  "wheel filename=". Powinna ona wyglądać tak:
wheel filename="$data/shared/wheels/lizard/implement/315_80R22_5.xml"
Oczywiście to tylko przykład z innego pojazdu.

Dziękuję za pomoc dałem łapę w górę

Odpowiedz