Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

kolizja kół
Witam, zmniejszyłem koła ich wysokość i zamiast one dostosować się do podłoża to są w górze. Tutaj na zdjęciu jest pokazane oczywiście chce trochę zmniejszyć ,a nie tak,  ale tutaj dla zdjęć specjalnie je tak drastycznie pomniejszyłem abyście wiedzieli o co mi chodzi . Wiecie jak ustawić kolizje kół kiedy je się zmniejszy ?

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Zmieniłeś rozmiar koła w GE, a gra pobiera dane o parametrach koła z pliku xml. W tymże pliku, w sekcji "wheel" masz parametr "radius", który mówi grze jaki promień ma to koło. Zmieniając rozmiar koła w GE musisz jednocześnie zmienić wartość "radius" w xml. Proste jak dwa metry sznurka w kieszeni Smile

Odpowiedz
(02-13-2020, 10:11)Misio napisał(a): Zmieniłeś rozmiar koła w GE, a gra pobiera dane o parametrach koła z pliku xml. W tymże pliku, w sekcji "wheel" masz parametr "radius", który mówi grze jaki promień ma to koło. Zmieniając rozmiar koła w GE musisz jednocześnie zmienić wartość "radius" w xml. Proste jak dwa metry sznurka w kieszeni Smile
Dzięki za pomoc

Odpowiedz