Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Ciagnik
#1
Witam, mam taki problem, posiadam serie ciągników ursus 1634-934, był to cały modpack i problem z ciągnikami polega na tym, że przy maszynach takich jak pług brony siewnik działaja prawidłowo, ale natomiast gdy podepnę przyczepę czy to oryginalna czy z modów, to natychmiast w grze pojawia mi się czarny ekran i pieniądze pojawiają się obok prędkościomierza i ich stan wynosi - 1000000000000, wie ktoś jak to naprawić, bo są to fajne ciągniki i przydałyby mi się takie na polska serię, ale jak nimi grać skoro tak się dzieje?
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
Przede wszystkim sprawdź LOG
Miałem taki problem w LS 13 ale już nie pamiętam co go powodowało, albo jakaś przyczepa albo manualne podczepianie. W moim przypadku nie był to problem samych ciagnikow. Jeśli nic nie kombinowałeś z tym modem to tez bym wykluczał ciągniki. U mnie działają prawidłowo.
 
Odpowiedz
#3
Sprawdziłem go na innej mapie i jest ok, normalnie działa
 
Odpowiedz
#4
A czy problem z tym ciągnikiem może być spowodowany mapą, bo mam ten ciągnik na Nizinie Mazowieckiej, i mam go w konfiguracji 1634 i jest ok, natomiast na mapie Wola Zabierzowska, mam model 934 i z początku było ok, ale po skompletowaniu modpacku, jak podłączyłem go do przyczepy to znowu ten problem się pojawił. I nie wiem co z tym problemem zrobić, bo jest to jeden z fajniejszych ciągników??
 
Odpowiedz
#5
Wątpię zeby to była wina mapy, raczek któregoś z modow który wgrales po tym czasie gdy ciągnik był jeszcze sprawny.
 
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ciągnik sam jedzie miki mikson 2 260 08-22-2020, 15:58
Ostatni post: Rusheer
  Ciągnik zakopany na polu pawelek_n 1 301 05-30-2020, 18:07
Ostatni post: super farmerPrzegląda: 1 gości

Menu