Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

ruch uliczny
cześć wszystkim, tak jak w temacie. jestem na końcówce robienia mapy i przyszedł czas na ustawienie ruchu ulicznego (ruchu samochodów). mapa oczywiście do FS19. sugerowałem się poradnikami do poprzednich FS17 i FS15. czynności wykonuje tak samo ale mimo to ruchu nie ma na mapie. Może ktoś wie jak go prawidłowo dodać?

1. W opcjach gry ruch drogowy: włączony.
2. Plik mapDE_trafficSystem.xml jest w folderze robionej mapy, choć nie wiem czy trzeba go jakoś edytować, wkleiłem go z oryginalnej.
3. Po ułożeniu nowej trasy przeze mnie całe "Splines" wyeksportowałem i podmieniłem.
4. Nie wiem jak dokładnie ma się nazywać "Splines" kiedy się eksportuje. Tzn pod jaką nazwą trzeba zapisać, aby gra widziała ten plik.

I nie wiem co dalej, jaki może być powód, że nie ma na mapie ruchu drogowego :/

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(02-25-2020, 18:01)ibrakadabra napisał(a):
(02-25-2020, 14:36)guitarsolo napisał(a): cześć wszystkim, tak jak w temacie. jestem na końcówce robienia mapy i przyszedł czas na ustawienie ruchu ulicznego (ruchu samochodów). mapa oczywiście do FS19. sugerowałem się poradnikami do poprzednich FS17 i FS15. czynności wykonuje tak samo ale mimo to ruchu nie ma na mapie. Może ktoś wie jak go prawidłowo dodać?

1. W opcjach gry ruch drogowy: włączony.
2. Plik mapDE_trafficSystem.xml jest w folderze robionej mapy, choć nie wiem czy trzeba go jakoś edytować, wkleiłem go z oryginalnej.
3. Po ułożeniu nowej trasy przeze mnie całe "Splines" wyeksportowałem i podmieniłem.
4. Nie wiem jak dokładnie ma się nazywać "Splines" kiedy się eksportuje. Tzn pod jaką nazwą trzeba zapisać, aby gra widziała ten plik.

I nie wiem co dalej, jaki może być powód, że nie ma na mapie ruchu drogowego :/
czy przed zapisem  system spline   ODZNACZYŁES  DOBRZE NAZWE  w i3d ? http://pokazywarka.pl/ntndc3/ jesli tak  trafic  powinnien działac

Odpowiedz
tak, system Splines odznaczyłem a dopiero później zapisałem. Tylko cały czas nie wiem pod jaką nazwą ma być to zapisane. To znaczy czy mogę nazwać to jakkolwiek, czy ma być zapisane np. Splines? Bo ja tak zrobiłem: kiedy eksportowałem z oryginalnej mapy ten cały Spline, podpisałem go bodajże "ruch". Później po ustawieniu tych"nitek" na mapie, jak zapisywałem to podmieniłem na ten sam plik, czyli na plik "ruch". I chodzi o samą nazwę pliku, czy może być taka jak wymyśliłem, czy to może koliduje i po prostu dlatego nie działa.
Nie wiem tego.
Rusheer napisał 02-26-2020, 15:32:
Cytatu używaj tylko wtedy gdy zachodzi taka potrzeba, nieumiejętne użycie tej funkcji powoduje że wpis staje się mało czytelny Smile

Odpowiedz