Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Chlew z MH
Witam.
Wiecie może gdzie ścieli się słomę w tym małym chlewiku co wyszedł na MH? Bo jeźdżę ze snopkiem od triggera do triggera i nic nie pokazuje że słomy przybyło tylko mam 0.

O ten chlewik się rozchodzi

[Obrazek: screenshot0.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
zapodaj foto poprawnie........

Odpowiedz
(03-04-2020, 19:19)Darecki30 napisał(a): zapodaj foto poprawnie........

O ten oo
[Obrazek: 1904e2a4c1a0d.png]

Odpowiedz
tuż zaraz za oponą się słoma wydaje

https://abload.de/img/fsscreen_2020_03_04_2sfkku.png

https://abload.de/img/fsscreen_2020_03_04_2fmjgi.png

Odpowiedz
Hmmm a bezpośrednio z tura nie da rady pościelić tej słomy? Bo w oborze tak robię i nie ma problemu.
Pytanie nr 2. Czy jak wrzucę do obory dużą belę słomy (4000) to cały czas mam 100%, czy to znaczy że ta belka cały czas się wyczerpuje i w końcu zniknie? A raz miałem już na wyczerpaniu a belka była nadal prawie pełna? Smile Czy w takim wypadku należy ją zruszyć czy jak?
Pytanie nr 3. Co to masz takie fajne niebieskie na tej 60-tce? Obciążnik jakiś >? Smile

Odpowiedz
1) da się z tura sypać
2} niestety nie wszystkie obory mają taką możliwość by po wrzuceniu beli automatycznie się słoma rosypała.
2}a... tak trzeba w takim przypadku ją rozdrobnić by można było słomę podać..
2b},niestety się ta belka się nie wyczerpuje...po wrzuceniu jej
3}tak to są obciążniki do c350 i c330 bo niestety w fs19 brakuje takich,więc za pomocą kolegi sobie je przerobiłem...

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
To skoro da się z tura podać bele to czemu jej nie przyjmuje a w oborze przyjmuje? Jest jakaś fajna sieczkarnia do tych bel?? A co do wyczerpywania bel to chyba się wyczerpuja bo parę % poszło.

Odpowiedz
Ale z tura rozdrobnioną słomę sie tylko da.źle napisałem...

Odpowiedz
Już sobie poradziłem. Dodałem trigger od belek i wszystko chodzi. Można bele zapodawać Smile

Odpowiedz